Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #premierleague #okienkotransferowe #transfery #zzapolowy ]

Zaczynamy od konkretów, czyli od transferów dokonanych. Dobre wiadomości dla fanów Manchesteru City. Za blisko 50 mln funtów do City dołączyli Steven Jovetic i Alvaro Negredo. Pytanie moje jest takie: czy obaj gracze będą w stanie zastąpić Teveza i Dżeko? Tevez już odszedł, a Dżeko zapewne odejdzie.

The Independent wraca do transferu skrzydłowego z Minero, który po wieściach z Liverpoolu i Tottenhamu i ich zainteresowaniu, poprosił o zgodę na transfer. Transfer do Spurs lub the Reds spowoduje, że linia pomocy obu drużyn będzie moim zdaniem najlepszą formacją w Premiership. Natomiast według Daily Mail to jednak Arsenal jest bliski podpisania kontraktu z Brazylijczykiem.

Nieoczekiwanie, zgodnie z oficjalnym komunikatem klubu Aston Villa, Benteke podpisał nowy kontrakt i zamknięty jest temat jego transferu. Dla mnie to chyba najbardziej nieoczekiwana wiadomość tego tygodnia.

Daily Telegraph pisze o rozmowach Jose Raina z Benitezem i Napoli. Bramkarz Liverpoolu będzie najprawdopodobniej nr 2, więc jego transfer do Włoch wydaje się prawdopodobny.

The Times. Cisse w Newcastle już nie zagra. Nowy sponsor i jego obecność na koszulce jest sprzeczna z Koranem. Pardew musi wzmocnić atak 2 dobrymi zawodnikami. Bent będzie pierwszym, a Pardew stara się teraz ściągnąć Gomisa.

TalkSport i Norwich. Według tego portalu Kanarki chcą zasilić skład byłym graczem Barcy Maxi Lopezem.

Tottenham nie ma już za wiele opcji na rynku napastników. Według The Sun to na pewno przyśpieszy i rozmowy w sprawie Soldado.

Daily Mail o West Ham United. Oscar Trejo pomocnik Gijon ma wzmocnić środek pomocy Młotów.

Jak bumerang wraca transfer Luiz Gustavo i Arsenalu. The Gunner złożą ofertę Bayernowi. Mówi się o 8 do 10 mln funtów.

Dla ludzi o mocnych nerwach.




  • 21
  • Odpowiedz
@Pustulka: jasne, że nie grają, ale do pewnego stopnia można na nich bazować.

I nigdzie nie napisałem, że miał dobry. Zanegowałem coś innego.

  • Odpowiedz