Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Zanieczyszczenie środowiska?
Plama oleju to poważne zagrożenie wypadkiem w skutek poślizgu. Dla motocyklisty to pewna gleba.
Pamiętam jak wchodziliśmy do Unii i wszyscy się podniecali tym jak to w Niemczech jakakolwiek plama oleju na drodze, pierwszy przejeżdżający samochód, zgłoszenie i po 10 minutach pojawia się straż z absorbentem.
Zgłosić to gówno - korona Ci spadnie, żeby zamiast pisać na wykopie to zadzwonić na straż miejską i zapytać? Mógłbyś napisać co
Mógłbyś napisać co powiedzieli zamiast użalać się jak to niczego nie można zrobić :/


@Markdj: zakodowałem sobie w glowie ze SM nie mozna wzywać na prywatny parking (tak mi zreszta SM raz powiedzial jak ktos stanal w poprzek drogi). Juz do nich dzwonie.
żeby zamiast pisać na wykopie to zadzwonić na straż miejską i zapytać?


@Markdj: tak jak pisałem, SM sie tym nie zajmuje, każą zgłaszać administracji.
Administracja posadzke umyła i koniec tematu. Olej z auta dalej cieknie xD
@Rabusek: Jasne, przynajmniej wiemy na czym stoimy.
Czyli trzeba wydrukować kartkę z prześmiewczym acz stanowczym przekazem za tylną szybą tak, by wszyscy sąsiedzi ją widzieli. Zawiąże to sojusz sąsiedzki przeciwko gnojowi, może jak dotrze do niego, że wszyscy mają z niego bekę/nienawidzą to wywoła to refleksję, że słońce nie krąży wokół niego.
Dobra robota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
coś mi się wydaje, że teraz w #!$%@? lecisz


@su1ik: plame pod autem widzę bo wyjeżdża nim raz na 3-4 dni. I ta plama pod nim już jest szerokości 1/3 miejsca parkingowego. Do wczoraj była tylko pod autem, dzisiaj spłynęła na dół

Musi być ślepy jeśli jej nie widział i takim złomem jeździ XD