Wpis z mikrobloga

Ta społeczność chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać xD Zauważyłem, że z okazji icon swapów coraz więcej ludzi robi RQ przy remisowym wyniku w momencie, kiedy rywal ma sytuację sam na sam z bramkarzem albo co oczywiste - karnego. Wczoraj doświadczyłem tego w momencie, gdy lobowałem bramkarza przeciwnika i rozłączył się on momentalnie po przekroczeniu przez piłkę linii bramkowej (zaliczyło mi wygraną), a dzisiaj jak miałem sam na sam, które swoją drogą należący do rywala ter Stegen obronił XD Wszystko w 2. dywizji, gdzie nie spodziewałem się aż takich pokładów toksyczności. Btw, jak te ancymony się tak szybko rozłączają - grają z kablem od internetu w ręce? xD
#fut
  • 5
@RonSwanson: zawsze można dostac łatwiejszego przeciwnika, niż tracić swój czas na ich #!$%@? wymagania i handicap w końcówce meczu. A rozłączanie jest bardzo proste. Ustawiasz sobie przed meczami sieć, wciskasz ten klawisz pomiędzy analogami, wchodzisz w fife i jak jesteś w meczu minimalizujemy Nim grę i tylko klikasz ptaszka na połącz z siecia dwa razy co by rozłączyło i polaczylo
@zjemciemwnocy: Akurat sytuacje, które wyżej opisuję miały miejsce w pierwszych 15 minutach meczu, więc mieli jeszcze kupę czasu, żeby wrócić do gry. RQ, żeby sobie znaleźć łatwiejszego przeciwnika to jedno, ale robienie RQ w sposób taki, żeby przy okazji uwalić rywala wskazuje już na brak jakiegokolwiek RiGCzu. Aaa, czyli sposób identyczny jak z nabijaniem lojalki z drużyną tygodnia. Mogło to być faktycznie to, ale muszą mieć dobrze wytrenowany ten odruch, bo