Wpis z mikrobloga

Z cyklu "zlote mysli" fanow psychoprawicy
Krzysztof Wyszkowski:

Targowica kontratakuje. Grodzki to matoł a wlasnie na takich opiera sie trwanie sowietyzmu.


Wyksztalcenie "matoła" Tomasza Grodzkiego:

Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie (1977) oraz Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1983). Na tej samej uczelni uzyskiwał stopnie naukowe doktoraw 1991 (na podstawie pracy pt. Ocena wpływu całkowitego wycięcia opłucnej ściennej na czynność wentylacyjną z powodu nawrotowej odmy samoistnej) i doktora habilitowanego w 2003 (w oparciu o rozprawę zatytułowaną Ocena wybranych parametrów czynności układu oddechowego po operacji wycięcia płata w porównaniu do wycięcia segmentu płucnego z zastosowaniem badań radioizotopowych). W 2010 otrzymał tytuł profesora nauk medycznych[1].

W pracy naukowej związany z Wydziałem Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej i następnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2007 objął stanowisko profesora na tej uczelni. Specjalizację zawodową II stopnia uzyskał w 1991 z chirurgii klatki piersiowej, zajmuje się także transplantologią.Jest członkiem licznych krajowych i międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów, m.in. jako pierwszy Polak został przyjęty do American Association for Thoracic Surgery[2]. Zawodowo praktykuje w Specjalistycznym Szpitalu im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie, w 1995 został ordynatorem oddziału torakochirurgii, a w 1998 dyrektorem tej placówki


Wyksztalcenie Krzysztofa Wyszkowskiego na foto

#ciekawostki #urojeniaprawakoidalne #neuropa #polska #bekazprawakow #medycyna #polityka #edukacja
robert5502 - Z cyklu "zlote mysli" fanow psychoprawicy
Krzysztof Wyszkowski: 
Targow...

źródło: comment_1u1GgATvmdQFKpoOgGsBj8bNXLYvSEKL.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@robert5502: stary, jak pójdziesz na studia to się zdziwisz ilu tam matołów i przestaniesz wierzyć w bajki dla plebsu, że wykształcenie ma wiele wspólnego z walorami intelektualnymi
  • Odpowiedz
wykształcenie ma wiele wspólnego z walorami intelektualnymi


@4tek: U Pana Grodzkiego akurat ma wiele wspólnego zarówno z intelektem jak i wiedzą w zakresie swojej specjalizacji na poziomie absolutnie światowym.
  • Odpowiedz
@robert5502: nie znam go zupełnie więc nie wiem. Nie będę go jednak na pewno obwoływał na starcie matołem, bo to niesprawiedliwe i niegodziwe - swoją opinię wyrobię w toku bieżącej kadencji. Dopuszczam jednak możliwość, że gruntowne wykształcenie nie stoi na przeszkodzie bycia intelektualną miernotą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Print_Screen: nie wiem, nie przyglądałem mu się. Ale szydzenie z czyichś nazwisk to już całkiem dobra poszlaka, że mamy do czynienia z debilem (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie (1977) oraz Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1983).


@robert5502: No nie dość, że debil to jeszcze jakiś komuch. Za komuny się walczyło śpiąc do południa a nie jakieś wykształcenie zdobywało.
  • Odpowiedz