Wpis z mikrobloga

Miraski jest sprawa planuję kupić kolejnego #xiaomi do tej pory mam MI6 teraz chcę #mi9 lecz widzę że tych wersji jest kilka i nie wiem czym to się różni mamy Mi9, Mi9T, Mi9Pro, Mi9 lite co wybrać jest gdzieś jakaś sensowna porównywarka czym to się różni lub ktoś może w skrócie przedstawić?
  • 29
@hbmm dokładnie tak jak Mireczek wcześniej pisze, różnica taka że bezprzewodowe ładowanie, notcha i mniejszą baterie masz w mi9, a w mi9t pro masz większą baterie i chyba lepszego procka no i nie ma notcha tylko ten aparacik co się wysuwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hbmm: Ja osobiście z tych dwóch brałbym Mi9 z powodu obaw o zużycie się mechanizmu wysuwania przedniej kamery. Na Mediaexpert masz teraz w promocji 128gb ocean blue za 1599 pln
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hbmm: Miałem ten sam dylemat i wybrałem klasyczne Mi9. Nie żałuję. Prawdopodobnie nie żałowałbym także wyboru Mi9T Pro. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od telefonu.
@hbmm Mi 9 spoko. Jeszcze jest jeden ważny dylemat. mi9 pro ma dialera od Googla i nie można odrzucać połączeń i nagrywać rozmów chyba. Nie chce sklamac. Wiem też że jest problem z niektórymi powiadomieniem przez to na ekranie ALWAYS ON DISPLAY. Ogromnym plusem jest brak notcha. Wkurza to przy YouTubie na cały ekran. Mi 9 jest smuklejsza. Wszystkie z wysuwanym aparatem są grubsze. Do dziś masz w Euro RTV z gwarancją
@berecik: > > W nowym Miui11 ekran na bokach się świeci jak przyjdą powiadomienia. W trybie AOD.

Fajne są te powiadomienia przy aod. Diody mogłoby nie być¯\_(ツ)_/¯
@hbmm Przyjrzyj się Mi9 i Mi9 PRO od boku na zdjęciach. W mi 9 odstaje aparat ale tylko dlatego że jest chyba ponad 1mm szczuplejsza od PRO. W pro mniej odstaje bo jest grubszy telefon przez chowany aparat i grubsza baterie. Miałem w ręku telefon podobnej grubości co wersja PRO i a mi9 to jest pod tym względem bez porównanie na plus. Bateria daje radę w mi9 mimo małej mocy. Ładuje ładowarka