Wpis z mikrobloga

Murki, planuję pierwsze w życiu podejście do Gothica 3 aby dopisać sobie resztę historii zanim zejdę z tego świata bo moja dusza nigdy nie zazna spokoju i powróci jako ożywieniec. Mam G3 na Steamie, co muszę jeszcze pobrać aby dało się grać i zachować oryginał jak najwierniej (nie jarają mnie żadne mody graficzne, ani fanowskie zbroje i inne takie #!$%@?)? #gothic #gothic3
  • 15
Patch 1.75 zmienia troszkę grę, mianowicie balans, naprawia bugi i chyba inne ceny zbroi są. Ale warto zainstalować, gra plynniejsza. Probowalem na czystym Steamowym Gothic III grac to miałem jakiś bug z kamerą i nie szlo naprawić, musialem patchować. Tylko Gothic III + 1.7 patch. Żadnych fanowskich content modow. Daj znac Mirek jak wrazenia.
@Kuchaj: Na przykład koło Montery jest orkowy patrol. Jeśli go zabijemy to zaliczy nam misję "zniszcz orkowy patrol", ale stracimy już możliwość wzięcia questa od typa, który miał nas zaprowadzić do tego patrolu i przy okazji sporo reputacji, której nie zdobędziemy już w inny sposób. Przez takie rzeczy potrafiłem wczytywać sejwy sprzed paru godzin, tak mnie to bolało :D