Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: Byłem dziś w aptece i mówili że nie mają takich żelów do fluoryzacji, dostałem przestrogę że takich rzeczy nie stosuje się samemu bo można sobie krzywdę zrobić, nie ważne kupiłem pastę elmexa z aminofluorkiem przeciw próchnicy, będę stosował i zobaczymy co i jak

A ile razy dziennie powinno się myć zęby 2,3?
  • Odpowiedz
@4kroki: Kolejny co szuka potwierdzenia teorii że płaskoziemcy istnieją itp.
Nie ważne nie obchodzi mnie co myślisz, a jeśli chodzi o tą teorię którą wypuściłem na światło dzienne, to są badania nie pamiętam gdzie to znalazłem, ale wiem że coś takiego było jak się tematem interesowałem, przeczytałem też że fluor szkodzi na inne rzeczy ale tego 2 już nie weryfikowałem
Co do foliarskich teori to nie wieżę w żadną ale mogłeś
  • Odpowiedz
@Heady1991: Wiem wiem ale nie musiałeś cisnąć po mnie, jak były badania to uwierzyłem akurat nie miałem kogo spytać, mam nadzieję że to co się narobiło w mojej jamie ustnej da się naprawić, z resztą jak odzyskam ubezpieczenie to wybiorę się do dentysty na przegląd
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: o, to ja mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój dentysta mówi, że mam wrodzoną tendencję do odwapnień mimo że kość mam dobrą. Z czego w sumie bardzo się cieszę, mówi że będę miała te zęby do końca życia xD (chyba że sugerował mi śmierć przed 30 ()). Jednocześnie dostałam zakaz używania past wybielających i z fluorem, bo od odwapnień pęka mi
  • Odpowiedz
@hehtor: Nie potrafię Ci na to odpowiedzieć, musiałbyś spytać tego stomatologa, który to wykonywał. Narzędzia się czasem łamią, zwłaszcza w jakiś trudno dostępnych kanałach.
  • Odpowiedz