Wpis z mikrobloga

Czy osoby z poniższego zdjęcia obnoszą lub afiszują się ze swoją orientacją seksualną tudzież seksualnością w przestrzeni publicznej czy nie?

#kiciochpyta #heteroseksualizm #lgbt #konfederacja #4konserwy #neuropa #heteropropaganda #homopropaganda
Pobierz R187 - Czy osoby z poniższego zdjęcia obnoszą lub afiszują się ze swoją orientacją se...
źródło: comment_1MezGAIpJwBJMWAova2uLUxEOkp7JmgC.jpg

Czy obnoszą lub afiszuje się ze swoją orientacją seksualną w przestrzeni publicznej?

  • Tak 50.7% (263)
  • Nie 49.3% (256)

Oddanych głosów: 519

  • 35
@JakovKarnic

Homoseksualiści wszędzie mogą brać ślub na tych samych zasadach co hetero. Podejrzewam, że średnio ratuje ich związek z osobą innej płci, ale takie prawo mają. Też chciałbym się związać z moją siostrą, a jednak nie mogę. Nie czuje się z tego powodu jakoś dyskryminowany. A przecież też się kochamy....
Nie widzę tej agresji w moim otoczeniu, więc nie wiem o czym mowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Homoseksualiści wszędzie mogą brać ślub na tych samych zasadach co hetero. Podejrzewam


@Bluszcz102: A w pewnych krajach islamskich posiadanie Biblii jest zakazane, ale Koranu nie, więc chrześcijanie i muzułmanie mają równe prawa religijne bo zarówno chrześcijan jak i muzułmanin mogą posiadać Koran a żaden z nich nie może posiadać Biblii. Czy tak?
Homoseksualiści wszędzie mogą brać ślub na tych samych zasadach co hetero.


@Bluszcz102: na tej samej zasadzie chrześcijanie nie są dyskryminowani czy prześladowani w Korei Północnej. Może i w boga nie mogą wierzyć, ale nie chrześcijanie także nie może w niego wierzyć.
@JakovKarnic Owszem jest. Tak twierdzi najświętszy kościół, a on ma zawsze rację ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak już poważniej, i tak nie zmienimy kolei rzeczy bo większość starszych osób będzie uważało, że za ich czasów takich ludzi nie było, i tu koło się zamyka.
@R187: Nie, nie jest choroba? Dwoch gosci, dwie kobiety wspolnie sie grzmotajacych? Juz sam widok takiej pary trzymajacej sie za rece powoduje obrzydzenie? Co dalej? Legalizacja pedofilii? zoofilii? a moze nekrofilia? Po prostu jestescie chorzy, jednak postepowe lewactwo wmawia Wam, ze z Wami jest wszystko OK. Nie, nie jest OK - jesli ktos ma problemy z rozroznieniem milosci od meskiej/kobiecej przyjazni to wymaga to leczenia.
@Nolaan_: natomiast jest zdrowy psychicznie i fizycznie

@JakovKarnic: Oczywiście, że jest, tylko co z tego? Jak się czujesz - normalnie. W takim kontekście jak najbardziej można tak o sobie powiedzieć. Z tym, że nie o takiej "normalności" rozmawiamy tylko o np. takiej . Łysi też nie są normalni, bo WIĘKSZOŚĆ ma włosy.
@rychu-petru: Opierasz wszystko co własnie napisałeś na chłopskim rozumie czy na jakiejś książce sprzed 3000 lat? Bo na pewno nie na nauce. Między parafiliami które wymieniłeś a homoseksualizmem jest zasadnicza różnica - one nie są orientacjami seksualnymi, w dodatku nie dotyczą nawet osób/istot/obiektów, które mogą wyrazić świadomą zgodę na seks.
@R187: Tak po prostu mysli istota rozumna, niestety Wy sie jak zwierzeta zachowujecie, cale te ruchy lgbtqwerty to nic tylko upodlenie, zatracenie wszelakich wartosci bycia czlowiekiem. Juz zwierzeta sie zachowuja lepiej.
Jezeli macie problem z odgraniczeniem milosci a przyjazni, to nie nadajecie sie na pewno na bycie rodzicem. Z reszta, co ja gadam, przeciez Wy zboczency i tak macie takie same prawa jak ja.