Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ex #przegryw here
Do zeszłego roku byłem amebą społeczną z 0 social skill i 30 kg nadwagi.
Przez #tinder poznałem #szaramyszka 6,5/10 ale dla mnie to był cud na tamten moment
Dziewczyna niesamowicie pomogła mi się pozbierać, podeszła z pełną wyrozumiałością.
Dopingowała tam gdzie wiedziała że mogę się zmienić na lepsze, a pomogła zaakceptować to czego zmienić nie mogłem.

Schudłem, zacząłem chodzic na siłownię, na sporty walki, do brabera i nawet kosmetyczki.
Największa zmiana zaszła jednak w mojej psychice, zrobiłem się dużo bardziej pewny siebie, przestałem się przejmować zdaniem innych.
Nawet dzięki niej odpaliłem własny biznes, idzie coraz lepiej i w perspektywie roku myślę że będę zarabiał więcej niż #programista15k

Nagle okazało się że laski 8/10 chcą ze mną rozmawiać, zagadują na siłowni, odzywają się koleżanki z czasów szkolnych, które wtedy mnie olewały.
Moja jest pierwszą dziewczyną z którą byłem. Kocham ją, i chcę żeby została moją żoną, więc u mnie kończy się tylko na czystym rozmyślaniu jakby to było z inną.
O ile starzy znajomi czy rodziną są w szoku jak bardzo się zmieniłem, to od osób które poznałem niedawno lub widzą nas pierwszy raz da się odczuć że są zdziwieni co taki facet robi z taką dziewczyną.

Widzę że teraz to ona potrzebuje mojej pomocy. Dziewczyna mimo że jest ładna, to niestety coraz bardziej dostrzegam jej zaniedbanie. Słaba cera, włosy przesuszone i zniszczone niewłaściwą pielęgnacją. Jest szczupła i wysoka, ale maskuje to za dużymi ubraniami, do czego dorobiła sobie filozofię o własnym stylu. Do tego dochodzi mowa jej ciała i postawa. Sam widzę jak proste zmiany zmieniaja podejście i teraz to ja chcę jej pomóc.

Poradzcie co mogę dla niej zrobić. Na jakie zabiegi mogę ją wysłać żeby poprawić jej wygląd, co ma zrobić z włosami. Jak przekonać ją do zmiany garderoby i stylu ubierania.
Co robią trophy wife bogatych mężów żeby wyglądać jak milion dolarów?

#moda #kosmetologia #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania problemy z cerą mogą wynikać ze złej diety. Moja się znacznie poprawiła odkąd rzuciłam śmieciowe jedzenie, mleko i kawę. Z włosami/paznokciami tak samo. Wystarczy poczytać na grupach na FB lub na blogach. Sama wkrótce mam zamiar poprosić na grupie o poradę dotyczącą wzmocnienia włosów ale odstawiłam prostownice 2 lata temu i suszenie zimnym nawiewem oraz ogólnie używanie masek, odżywek itp znacznie pomogło.

Jeśli chodzi o ubiór to powiem Ci że wszystko
Ale na pewno ważne jest to o czym piszesz żeby jej nie opuszczać i wspierać bo widocznie ma etap brzydkiego kaczątka a jak się #!$%@? to wszyscy będą zbierali szczęki z podłogi. zawsze lepiej mieć kobieta która się wystroji okazyjnie i zamknie wszystkim mordy niż taka która ma zrobione rzęsy, pazury, brwi tapety, idealne wszystko niby a potem jak ja wezmiesz na randkę to nie ma różnicy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Aby chodzić do dobrego fryzjera oraz kosmetyczki trzeba mieć pieniądze - może ich nie ma lub jej szkoda ? Na święta możesz ofiarować jej voucher na zabiegi - jak nie od siebie to może od rodziców swoich.
to kwestia chcenia. rozumiem z twojego postu ze ty chciales tych zmian, ktore sobie zaaplikowales, ona ci w tym mocno pomagala, ale jednak ty to zrobiles. natomiast jesli ona nie chce sie zmieniac, nie czuje potrzeby i jej dobrze z tym jaka jest to nic nie poradzisz. Mozesz probowac z prezentami typu kosmetyczka/manicure itp ale nie wydaje mi sie zeby to odnioslo skutek. poza tym do kosmetyczki trzeba regularnie zeby to przynioslo
@pylocz: No napisał

Nagle okazało się że laski 8/10 chcą ze mną rozmawiać, zagadują na siłowni, odzywają się koleżanki z czasów szkolnych, które wtedy mnie olewały.

Moja jest pierwszą dziewczyną z którą byłem. Kocham ją, i chcę żeby została moją żoną, więc u mnie kończy się tylko na czystym rozmyślaniu jakby to było z inną.


Na razie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: szanuj to Mirku i ciągnij ją "do góry" bo taka kobieta jest warta więcej niż te wszystkie co obecnie zainteresowane a kiedyś nawet by na Ciebie nie spojrzały razem wzięte.

Nie zapomnij o tym, albo inaczej - przypomnij sobie o tym jak jakaś będzie szukała bolcowanka( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowak: Zabierz ją ze sobą na siłownie, odżywiajcie się razem zdrowo. Jak będzie jakaś okazja, to kup jej dobre kosmetyki do włosów jako prezent (powiedz, że podpatrzyłeś u jakiejś influencerki z youtube'a, co swoją drogą rzeczywiście możesz zrobić).
Powiedz jej kiedyś, że jest piękna i chciałbyś, żeby się dla Ciebie wystroiła (i powiedz, jak to widzisz - jaki makijaż, jakie ubrania) i że to Cię podkręci. I jeśli rzeczywiście to zrobi