Wpis z mikrobloga

Mirki, niby wiem że opony kupuje się najlepsze na jakie możemy sobie pozwolić, ale do rzeczy. Nie wiem ile jeszcze moim fiatem pojeżdżę, może rok, może ciutkę dłużej (zależy kiedy wystąpi jakaś awaria po której nie będzie opłacało się naprawiać samochodu). Rozglądam się za zimówkami, nowymi. Do tej pory trzy zimy przejeździłem na bieżnikowanych i bardzo sobie chwaliłem, ale te mają już trzy lata i pora je zmienić (aż na tyle nie ufam regenerowanej oponie). Rozmiar 195/65/15, w nowszych kompaktach już praktycznie nie występuje. Szukać czegoś z segmentu premium i liczyć że za rok/dwa sprzedam jeszcze za rozsądne pieniądze, czy coś z klasy średniej, bo różnicy większej i tak nie ma? Co mówi rada starszych?
#samochody
  • 8
@Bulbulator9009: "Problem" polega na tym, że dobre bieżniki kosztują około 500 zł za komplet. W moim rozumieniu dobre= marka Profil, innych nie uznaję. A za niewiele więcej mam już nowe klasy eko, dlatego chcę tym razem nowe.
@Kick_Ass: Cenowo właśnie w porządku wychodzi zeetex i goodride, ale nie wiem jak to się faktycznie sprawuje.
@mdmicky92 mialem goodride w mk3 kombi potem w cmaxie , złego słowa powiedzieć nie mogę. Co prawda w mega zimie nie jeździłem ale na takie codzienne warunki drogowe i wyjazd w góry dały radę w zupełności.