Wpis z mikrobloga

W zasadzie to już nawet pracowałem w jednej firmie na pół etatu jako junior software developer. Chciałem jednak się czegoś nauczyć związanego z robotyką. U mnie na uczelni w PL mieliśmy mało okazji do pracy na prawdziwych robotach, a wiele tematów jak sensory zostały zrobione na odwal. Ponadto zawsze chciałem pracować przy robotach humanoidalych i na tych studiach będę miał okazję się między innymi tego nauczyć, a samo kodowanie raczej do tego
Ponadto zawsze chciałem pracować przy robotach humanoidalych i na tych studiach będę miał okazję się między innymi tego nauczyć, a samo kodowanie raczej do tego nie wystarczy.


@fillif: lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) to właśnie dostałeś lekcję z humanoidalnych sensorów tj. praca grupowa
@fillif: Musisz zdać sobie sprawę że na uczelniach jak masz dużą wiedzę będziesz się nudził. I tak było odkąd pamiętam. Studiowałem informatykę z 7-8 lat temu, co prawda w PL. Z programowania nigdy orłem nie byłem, za to z matematyki, elektrotechniki i fizyki dawałem radę. Całki w technikum przerobiłem całe. Przy labkach miałem to samo, tyle że nikt mi wyrzutów za to nie robił że dawałem radę. Gość powiedział że jak