Wpis z mikrobloga

Już się tym chwaliłem, że rzucam epapierosy. Ale właśnie taka myśl mnie naszła.
A więc, rzucam z Desmoxanem. Pierwszy tydzień był ciężki, potem czasami chce mi się zapalić, ale nie odczuwam już takiego niepokoju i głodu nikotynowego. Jak chce sobie zapalić to biorę tabletkę i mi przechodzi. I coraz rzadziej też nachodzi mnie chęć na dymka.

No i część właściwa mego wywodu:
Brzmi to trochę jak #chwalesie , a także jak pochwała Desmoxanu. Ale mój wpis mógłby zostać uznany także za #kryptoreklama produktu. Osoba chcąca rzucić palenie przeczyta mój wpis, albo usłyszy od kogoś o Desmoxanie, to też wpierw pomyśli o Desmoxanie, zamiast poszukać innych alternatyw.
Np. ktoś wspominał o kudzu, leku dla alkoholików, który być może także ułatwia rzucanie palenia. Pewnie są także inne lekarstwa, ale nikt o nich nie mówi.
#reklama #rzucajpaleniezwykopem #epapierosy
  • 5
  • Odpowiedz
@Chrystus: ja raz rzuciłem na 9 miesięcy bo sobie wmawiałem, że chce i ogólnie jakieś dyrdymały. Ale sobie przez te 9 miesięcy uświadomiłem, że ja lubię jarać i do póki mogę to jaram cały czas. Co się będę ograniczać w tym krótkim życiu.
  • Odpowiedz
@bazinga-row: To samo mówię sobie teraz, gdy brakuje mi dymka, ale z drugiej strony gardło miałem podrażnione przez zbyt gorący dym, szkoda kasy mi było. I powiedziałem sobie, że rzucam, a uparty potrafię być bardziej od Zawiszy.
  • Odpowiedz