Wpis z mikrobloga

Jeśli uważasz że 9% to mało plus pytasz czy coś czuć, to doczytaj czym jest CBD i jakie jest jego naturalne stężenie xD


@niggerinthebox: no to uważaj chłopczyku bo jak jarałem legalne cbd to ty pewnie nie słyszałeś że coś takiego istnieje xd

Tylko że ja paliłem takie co miały po 20% i więcej, nie takie gówno jakie ty polecasz xD
  • Odpowiedz
jak masz max 0.2% THC to chyba więcej nie da się


@exyvL: być może, na papierze przynajmniej to miało poniżej 1% THC i dużo więcej cbd
  • Odpowiedz
Tylko że ja paliłem takie co miały po 20% i więcej, nie takie gówno jakie ty polecasz xD


@-PPP-: xD

Sam waporyzowałem lata temu "susz CBD" od rolników i to było gówno straszne w porównaniu z tym co jest teraz.

Jeżeli twierdzisz że paliłeś 0,2% THC i pow. 20% CBD to podniecanie się dodatkiem izolatu trąci mi gimbazą. Poza tym poczytaj jeszcze o przyswajalności CBD, bo przerzucanie się procentami to
  • Odpowiedz
@exyvL: Siano od rolnika, połowę z tego ważą nasiona. Są zwolennicy i przeciwnicy, ja nie polecam.

To tak jakby pić nieprzefiltrowane wino prosto z balona 30l od wujka, a kupować butelkowane w sklepie. Dużo zależy też od wujka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: no w tych kofikach gdzie byłem (nie PL, też nie holandia) było sporo odmian ale żadna nie miała poniżej 15% cbd, max co widziałem i paliłem miało ponad 20%, THC każde miało przynajmniej na papierze "<1", ile w tym prawdy też nie powiem bo raz mnie po takim dżoju trochę #!$%@?ło i zdecydowanie nie był to efekt samego cbd, niemniej tam thc też jest jeszcze nielegalne więc na pewno
  • Odpowiedz
@-PPP-: Ziom, 0,2% THC a 1% THC to jest bardzo duża różnica w kwestii CBD. Przy 1% THC spokojnie możliwe jest wykręcenie kilkanaście procent CBD. Ja pisałem o polskich warunkach, a Ty o zagranicznych normach, to są różne światy dlatego się nie zrozumieliśmy.

W polskich warunkach nie warto kupować niczego powyżej 7-9% CBD, bo będzie to szit ze sztucznie zawyżonym stężeniem, żeby zachować THC w normie. Mi po tym płuca
  • Odpowiedz
@niggerinthebox maxymalne NATURALNE stężenie cbd wacha się między 5 a 7 % wszystko powyżej jest pryskane syntetycznym cbd więc faktycznie można znaleźć susze powyżej 20% ale to z naturą nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz
maxymalne NATURALNE stężenie cbd wacha się między 5 a 7 % wszystko powyżej jest pryskane syntetycznym cbd


@HectorLorenzoMendoza: To oczywiście nie jest prawda, myślę że najbliżej prawdy jest tutaj niggerinthebox który stwierdził, że przy 0.2% thc takie stężenie cbd jest maksymalne.

to stwierdzenie twoje o "maksymalnym NATURALNYM" stężeniu to jest beka top. takie "naturalne" to podejrzewam nie przekracza 1%, podobnie z THC. Myślisz że tysiąc lat temu w dżungli rosło sobie AK47 albo biała wdowa? No raczej genetyka i ludzki wpływ na nią sprawił, że dzisiaj już naturalne są dwucyfrowe wartości THC, kiedyś zioło nie było takie mocne. I analogicznie to wygląda z
  • Odpowiedz
Kolego, o ile się nie mylę dyskutujemy tutaj na temat suszu cbd który śmiga na terenie Polski , wiec dla mnie jest oczywiste, że rozmawiamy o suszu z maksymalnym stężeniem 0,2 THC. Przy konopiach siewnych z 0,2 thc maksymalna ilość którą można uzyskać w naturalny sposób ( czyli poprzez zwykła uprawę ) to miedzy 5 a 7 procent cbd. Każdy susz który ma powyżej 7 procent cbd jest zwykła maczanka w syntetycznym cbd czy koncentratem.
Dla mnie beką jest że w temat suszy konopi siewnych #!$%@? ak47 czy white widow. Podlinkowałeś stronkę z najmocniejszymi strainami ale czy one maja 0,2 thc ?
AC/DC 16% to 24% CBD \ 2% to 6% THC
Harlequin 8% to 16% CBD \ 4% to 7% THC
Sour Tsunami 10% to 11% CBD\ 1% to 10% THC
Cannatonic 17% CBD \ <6% THC
  • Odpowiedz