Wpis z mikrobloga

Przeniesienie #eurobank do #millenium:

#millenium zaznaczyło DOMYŚLNE przeniesienie zgód marketingowych na TAK pomimo, że w #eurobank wszystkie miałem zaznaczone na NIE. Panienka na chacie wmawia mi, że tak miałem i jak mi się nie podoba to mam się zgłosić do placówki, oraz wmawia mi że miałem kiedyś konto w #millenium albo byłem pełnomocnikiem (nigdy nie miałem i nie byłem).

Drogi PREZESIE #millenium, według ustawy o RODO ryzykujesz 4% obrotu swojej firmy oraz osobistym więżeniem do 3 lat za taki numer.

Dodatkowo dla podtrzymania wk%$%#

- nie działa wyszukiwanie historii (podobno ma być naprawione)

- stali odbiorcy zostali źle skopiowani, do nazw odbiorców przeniosły się adresy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid110d: Tu może nie ale w niebezpieczniku już tak. Piszą o tym ludzie również w komentarzach pod artykułami o fuzji np na wyborczej. To jest przemyślana akcja a nie błąd.
  • Odpowiedz
@tybbet: taaak, co do wyszukiwania historii to zapamiętywanie kilku ostatnich wyszukiwań w #eurobank było dla mnie świetną i ułatwiającą życie finansowe sprawą. oczywiście w #millenium tego nie ma, ech... za to w #millenium bardzo dobrze działają "dymki" z propozycjami kredytów - jest tego tyle że ciężko w nie nie trafić i przypadkowo wniosku nie złożyć.
  • Odpowiedz