Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #rozowepaski mam pytanie - czy lekarz rodzinny może mi wypisać elquatro z powodu bolesnej miesiączki? Rzadko kiedy mam tak bolesne, ale czasami się zdarza, że jest ciężko. Dzisiaj nie byłam w stanie wstać rano z łóżka ze względu na obfitość i ból. Nie poszłam do pracy i nie wiem co teraz. Dzisiaj do mojego lekarza się już nie dostanę, bo nie ma już miejsca, mój ginekolog może mnie przyjąć dopiero za dwa tygodnie. Jutro planuję z rana iść do lekarza rodzinnego, ale nie wiem - wypisze mi l4 na dwa, trzy dni? Czy stwierdzi, że takie sprawy to tylko ginekolog, albo co gorsza - bla bla bla miesiączka to nie choroba. A ja na serio dzisiaj ledwo żyję :/

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
OP: @Wodkajakwodka: no właśnie i jak mam to ugryźć, żeby mi wypisała? zastanawiam się czy by nie iść w ściemę, że się czymś zatrułam i dalej srałam niż widziałam. chociaż wolałabym powiedzieć prawdę, że bardzo boli brzuszek (tak serio, że aż ledwo stoję i zadne przeciwbólowe nie pomagają)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua