Wpis z mikrobloga

Nie znam kryteriów jakimi posługiwano się przy wyborze uczestników, ale muszę przyznać, że chyba w żadnym tego typu programie nie było takich przegrywów. Tych ludzi nie da się lubić. Są zarozumiali i chamscy. Myślą, że zrobią ogromne kariery. Pierwsze co po wyjściu dodają OFFICIAL na instagramie, gdzie mają po 4 tysiące obserwujących. I licznik ani drgnie. Robią spotkania dla fanów.(ciekawe czy ktoś na nie przychodzi) A wszystko co złe to Kamil. Ich nie da się lubić. I te rozmowy w domu o sławie. Oni nie przyszli się tam bawić. W poprzedniej edycji było kogo lubić. A tu? Oprócz Kamila nie ma nikogo. I ciekawe jakby traktowali Magdę z poprzedniej edycji gdyby pojawiła się w tej. Podejrzewam, że podobnie jak Kamila bo tez jest inna i dość specyficzna. I jeszcze to NOMALNIE. No brak słów. #bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: Bardzo mi się tu swego czasu podobał jeden komentarz (niestety nie pamiętam czyj): "Madziu, wejdź tam i pokaż im, jak nie być #!$%@?." To jest kwintesencja tej edycji. Jeden Kamil, który zasługuje na wygraną i cała reszta, która nadaje się do tarcia chrzanu. Przecież z nich nie da się finałowej czwórki wybrać. Dramat jakiś.
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: @Zabajka: oni konta _oficjal porobili już przed wejściem ;) Co ciekawe w poprzedniej edycji na porządku dziennym były komentarze, że wzięli influencerów wannabe, gwiazdeczki ig i yt, samych ludzi małego i potencjalnie większego sukcesu - nawet wymuszono tym dorzucenie Sołtysowej. Teraz widać, że nawet Kaśka miała mniejsze ciśnienie na ewentualne profity. Wszyscy (w różnym stopniu) byli normalniejsi i sympatyczniejsi od obecnej ekipy. Przyjemniej się oglądało ludzi chcących się bawić,
  • Odpowiedz
@crazy_frog: nie wiem, ale może to być spowodowane tym, że wbrew pozorom powstają jakieś fake konta i chcą, żeby ludzie wiedzieli, że to jest to właściwe. Ja dużo wiadomość dostawałam, czy moje konto to moje konto, bo nie mam official.
  • Odpowiedz