Wpis z mikrobloga

Tak na prawdę w tym świecie liczy się tylko ładny ryj. W szkole , w pracy , na studiach , w sklepie , na ulicy wszyscy będą na Ciebie lepiej patrzeć gdy jesteś ładny , gdy jesteś brzydki już przed poznaniem dla ludzi będziesz zły ,głupi itd. Nawet gdy ja zrobię coś równie dobrze jak jakiś przystojniak to zostanę oceniony gorzej. Przez to , że nie jestem ładny nie mam przyjaciół , nigdy nie byłem zapraszany na imprezy ani na spotkania towarzyskie , zawsze byłem spisywany na straty. Brakuje mi bliskości kobiety , zawsze chciałem założyć rodzinę i być dobrym ojcem ale mam już 33 lata i chyba nie będzie mi to dane , jednak nie poddaje się i nie załamuje codziennie trenuję , pracuję i rozwijam się zawodowo może nie jestem przystojny ale mam ładne wnętrze...
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majaczka3399: Tu nie chodzi o ładny ryj tylko o hajs. Jak masz hajs to możesz wyglądać jak karykatura a i tak każda będzie się przed Tobą płaszczyć abyś wziął je pod swoje skrzydła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majaczka3399: No tak nie mówię o małym majątku, myślisz że taki Chad gdyby był totalnym biedakiem to by leciały na niego kobiety? Pewnie na jedną noc ta ale wiedziały by że z nim nie ma przyszłości bo jest biedny a można być brzydki ale to kasa stawia Cię na wygranej pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Patolog98: czyli wszystko to jest k------o, gdy masz kasę masz przyjaciół , kobiety itd gdy jesteś biedakiem nie masz nikogo. Jednak takich ludzi nie można nazywać przyjaciółmi bo widzą w tym jakiś interes.
  • Odpowiedz
@majaczka3399: Tak niestety brudna i brutalna prawda o świecie. Sam mam 20 lat praktycznie zero znajomych ponieważ jestem niepełnosprawny i różnie się wyglądem od rówieśników, ale gdybym był z bogatej rodziny to by każdy Mnie wszędzie brał bo bym miał kasę. Ludzie to k---y jednym zdaniem
  • Odpowiedz