Wpis z mikrobloga

Próbowałem dzwonić - numer wyłączony u operatora. Szukałem adresu email - w sieci cisza, Maltego nie pomógł. Ostatecznie napisałem pozdrowienia dla Testa do jego matki na FB.

Jak żyć w tym kraju i nie zwariować.

Ostatnia nadzieja że w cv posłane do Homewood pod Chicago wypali, wtedy wpadnę z wizytą osobiście.

#testoviron
  • 20
@Moritz90: ktoś kiedyś pisał, że rozmawiał z jakimś sąsiadem testa i ponoć testo kiedyś serio miał lepszy brzuch, bo teraz ponoć przytył, ma również nadal pracować w tej agencji nieruchomościowej i mieszkać w tym samym miejscu, ale nie mam pojęcia na ile prawdziwe są te informacje.
@#!$%@?:
Jeśli serio pracuje jako agent nieruchomości... To jest szansa że tak.
Ps. Firmy w USA #!$%@?ą taką samą manianę jak u nas, pracuję w security IT, wiem co mówię xD
@#!$%@?: Nie wrzuciłem całej wiadomości, poszedł tam niezły social engineering bo napisałem ogólnie coś w tym tonie - że poszukuję nieruchomości w Chicago, że dostałem informację od znajomej osoby że zajmuje się tym syn jego koleżanki (chodzi ofc. o Panią Barbarę), że zostałem skierowany na ich stronę internetową.

Gdybym napisał to jako rhobak to mogliby dać mu cynk i od razu by się połapał i kazał może zlać sprawę. Tak to poprosiłem
@#!$%@?: Pradziadek Niemiec z krwi i kości, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę dla mnie to gimnastyka umysłowa, ot taka rozrywka. Poza tym jeśli jest szansa... To trzeba spróbować xD
@#!$%@?: @Mystoo:

P. Bożena wg. tego co znalazłem ostatnio używała adresu 315 Wood St Delta, OH 43515-1115 (2/8/2019).

Być może jest to jakiś trop.

Mam również adres email i kolejne potencjalne teleofny.