Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego Polki lecą na hiszpanów, włochów i ogólnie szeroko pojętych południowców ? :)

Osobiście myślę, że to przyczyna połączenia egzotyki+innej mentalnosci+mozliwosc pochwalenia się hiszpanem przed koleżankami, ale największym czynnikiem jest tutaj mentalność. Byłem niedawno na randkach z cudzoziemką i główny zarzut w stosunku do Polaków jaki miała to ten, ze są "chłodni i zdystansowani". Ona pracuje w Polsce w międzynarodowej firmie i powiedziała, ze nie zna żadnej pary cudzoziemka+Polak a tylko Polka+cudzoziemiec. No i jak się nad tym zacząłem zastanawiać to coś w tym jest. Sama ta dziewczyna była bardzo emocjonalna, że jakbym był świnia to max 3 randka sex ale mimo, ze się uważam za osobę otwartą to jak się w stosunku do mnie narzucała aż mnie przytłaczało.

Kilka razy w życiu umawiałem się z cudzoziemkami i jak teraz wspominam to łączyła je właśnie ta emocjonalnosć i otwartość. Np laska widzi mnie pierwszy raz w życiu i mówi, że mam piękne niebieskie oczy albo, że może coś dla mnie ugotować specjalnego, albo ze od razu poczuła jaki to jestem wyjątkowy (WTF) od Polek nigdy czegoś takiego nie usłyszałem i sam bym takich rzeczy nigdy nie gadał choćby nie wiem jak mi się laska podobała xD

No i tak samo zauważyłem, że Ci hiszpanie tak samo #!$%@?ą do naszych Julek. Mam koleżankę która umawiała się hiszpanem i do niej pisał per "piękna" i tego typu słodkie pierdzenie. Oczywiście nie robią tego jak polscy spermiarze, tylko uderzają tak do każdej a nie "tej jedynej"

No i do tego dochodzi odpowiedni look, ciemna karnacja, gęste włosy, kolczyki w uszach, koraliki na szyi, i ten pedalski język.

A Wy co myślicie ? :)

#tinder #gownowpis #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@TonyP: bo te kraje są lepiej rozwinięto gospodarczo od Polski, a kobiety są hipergamiczne, więc na zasadzie prymitywnych skojarzeń faceci z lepiej rozwiniętych krajów kojarzą im się z wyższym statusem społecznym
  • Odpowiedz
@TonyP: Źle na to patrzysz. To nie hiszpanie, bo to samo się działo w historii np. podczas wojen. I nie p0lki tylko wszystkie kobiety które są zbyt mało świadome żeby opanować instynkt.
  • Odpowiedz
@TonyP: nawet jak będziesz próbował rwać jak alvaro spod madrytu to i tak będziesz dla nich polakiem, czyli zwykłym szarym typem.. co innego jak takie teksty lecą od juana na utrzymaniu matki, ale z hiszpanii, a co innego od mirka ogarniętego życiowo.. po prostu szacunek wielu p0lek do polaków jest niski.. wiele za sprawą ich ojców i matek który ten obraz powielają, a jeszcze dochodzą do tego filmy, seriale gdzie
  • Odpowiedz
@PeterFile: wlasnie się nad tym zastanawiam, tylko ja bym tak nie mógł rwać, musiałbym sobie to poprzestawiać w głowie xD mialbym wrażenie, ze robię z siebie idiotę, np pierwsza randka, ja patrzę jej w oczy i zaczynam coś sypać jaka to jest wyjątkowa itd chyba sztucznie to by wyglądało :)
@wypok_user: no dokładnie o tym pisałem, Ci ludzie po prostu są inni, nie tylko faceci.
  • Odpowiedz
@TonyP: bo to trzeba robić rozważnie i dosyć naturalnie.. oni tym przesiąkają w domu, na ulicy, w barach itd. i potem wszystko im lekko wychodzi. druga kwestia to też jak oni to mówią jest istotne, balansują na granicy wprawienia kobiety w zakłopotanie i podbicie jej ego, a nie płaszczeniem się przed nią jak przed jakąś bogini, czyli nadal zachowują swój status, a kolejna rzecz to mówią to bez podtekstu i ukrytego celu. po prostu coś im się podoba to strzelają miłymi słowami, w naszym rejonie jak ktoś komuś mówi komplement w kontekście damsko-męskim to jest ukryty przekaz tj. zbliżenie się do majtek drugiej strony..
dawanie komplementów kolegom przez facetów jest w chuuuj rzadkie i źle odbierane przez wszystkich, prawie że gejowskie.. a kobiety mimo że rzucają komplementami na lewo i prawo do innych różowych niekoniecznie robią to szczerze, ale wiedzą że druga się odwdzięczy i sobie łechtają tym ego

kiedy ostatnio powiedziałeś komplement swojej matce? siostrze? kuzynce? ciotce? itd. wszak żadnego celu seksualnego w tym nie będziesz miał, więc przyjdzie Ci to dosyć neutralnie i naturalnie.. jak nauczysz się komplementować tego typu osoby to możesz próbować na koleżankach i przede wszystkim potencjalnyych partnerkach..

komplementy to jak uśmiechanie się do siebie. w polsce za uśmiechanie się do innych jesteś odbierany jak debil.. w innych krajach bardziej przyjaźnie jest to odbierane.. z tym że jak podobasz się różowej to odwzajemni uśmiech, a nawet jeśli nie to i nic się nie dzieje i żyjesz sobie dalej.. z komplementem jednakowo.. mówisz to w powietrze i nie czekasz na żadną rekację, korzyść itd. po prostu chcesz powiedzieć coś miłego i #!$%@? na wszystko. przechodzisz dalej do rozmowy
  • Odpowiedz
@TonyP: Ja zauważyłam, że obcokrajowcy są o wiele swobodniejsi w rozmowie niż Polacy, bardziej otwarci chociażby i konwersacja jest naturalna. Tak samo miałam z niektórymi Polakami mieszkającymi od lat na emigracji. Nie dotyczy to wszystkich nacji, Indusów na przykład, zboczeńcy i creepy jakich mało. Wydaje mi się, że dziewczyny pociąga inność, inna kultura, zresztą naturalnie ciągnie nas do osobników o jak najbardziej różnych genach od naszych, żeby potomstwo było zdrowe.
  • Odpowiedz
@TonyP: troche takie pierdoelnie. W klubach w hiszpanii jest masa hiszpanow ktorzy maja umiarkowane powodzenie u hiszpanek, w barcelonie maja takze umiarkowane powodzenie u wszystkich kobiet latin podobnych.. Tak samo my - dosc atrakcyjni i wysocy jedyni biali ludzie w barcelonskim klubie robilismy furore
  • Odpowiedz