Wpis z mikrobloga

NIE POJMUJĘ TEGO, ŻE LUDZIE MAJĄ TYLE ENERGII DO ŻYCIA. Ludzie robią na pełen etat i jeszcze nadgodziny do tego studiują zaocznie, chodzą na siłkę, spotykają się z dziewczynami, imprezy, wyjazdy jakieś, uczenie, prace domowe - przecież to wszystko to jest jakiś kosmos. Ja po 8 h w januszexie jestem fizycznie i psychicznie #!$%@? i przeżarty stresem na wylot. Jedynie siedzę albo leżę, scrolluję internet, jem jakieś gówna i piję #!$%@? monsterki żeby zapełnić czymś #!$%@? nastrój. Po prostu nie mam na nic już sił. Mdłości ze stresu, tyły w budzie. Czuję się jak z waty. Zero. Totalne zero.
#przegryw
przystojnykawaler - NIE POJMUJĘ TEGO, ŻE LUDZIE MAJĄ TYLE ENERGII DO ŻYCIA. Ludzie ro...

źródło: comment_PzyCBweBoxQrxIUELMxEDPWDwpz3vT4a.jpg

Pobierz
  • 41
@przystojnykawaler: mam tak samo i tez mnie to zastanwiało skąd ci ludzie mają tyle energii. Dużo do myślenia dała mi jednak obserwacja dzieciaków na moim osiedlu, które biegają po nim jakby sie nafukały amfetaminy,a rodzice sa z tego zadowoleni i ciagle je komplementuja. Ja od zawsze byłem uczony bycia cichym, bezproblemowym, nie posiadającym jakichkolwiek potrzeb i oczekiwań. Taką w sumie kukłą bez życia
@przystojnykawaler: #!$%@? testosteron, bedziesz mogł robic to co wyzej napisales i jeszcze ci czasu starczy. Ale z tego co widze poprostu zle zyjesz, za mało jjesz dobrego jedzenia same gowno i tak sie wlasnie czlowiek po tym czuje. Sprobuj jesc minimum 3000 kallorii dziennie co i tak jest malo jak na mezczyzne, rozbij to na 5-6 posiłkow w tym pamietaj zeby zawsze zjesc sniadanie i nigdy nie wychodzic glodny z domu.