Wpis z mikrobloga

@john: Sony xf9005 to petarda i teraz stoi w bardzo fajnej cenie z tym, ze to model z tamtego roku i android działa dość wolno. W nowych jest to usprawnione. Sony xg85 ładnie wygląda - niedługo jadę na jego kalibrację
@john: Z tych wszystkich to Sony XF9005 najlepszy. Seria XG85xx niski kontrast bardzo, do wieczornego oglądania będzie lipa. W Philipsie amiblight przyda się do poprawy czerni oraz pod wieczorne oglądanie lub granie.
@john Z tymi serwisami jest różnie. W obu przypadkach zależy na kogo trafisz po drugiej stronie. Jak dla mnie Ambilight jest to jedna z lepszych rzeczy w tv, a na markę bym nie patrzył, bo Sony ma mało wspólnego z dawną trwałością i jakością.
@Adiss a ok, czy polecasz jak dostanę w dobrej cenie to brać tego ambilighta zamiast 9005? I czy jak dostanę w dobrej cenie 65XF8505 brać go czy nie warto względem 9005. Dobra cena to jakieś 700-1tys taniej?
@john Jeśli wybór byłby między pus8303 a XG85xx, to brałbym Philipsa.
Na plus w xf90 to strefowe wygaszanie i wysoka jasność pod HDR.
Zależy jakie różnice cenowe będą i ile jesteś w stanie wydać.
@john
@Adiss
A co powiecie o Philips 65PUS6554 lub 6523?

Praktycznie żadnych różnic w parametrach technicznych, jedynie fizycznych.
Chodzi o to, że mam do wykorzystania voucher na 3000PLN w media expert i chcę wybrać możliwie najlepsze 65 cali. Bez dopłaty.

Może wybrać inny, niż philips?
@john Znam ten model. To jest to samo, co XG85xx. A klasa energetyczna wielkiego znaczenia nie ma, A lub A+. Zależy jak korzystasz ze sprzętu, groszowe sprawy.