Wpis z mikrobloga

Moze nie najprosciej ale jako tako ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W koncu skonczylem kuchnie. Uparlem sie, zeby wszystko zrobic sam. Zajelo jakies 2 miesiace po kilka godzin dziennie po pracy. Przy okazji nauczylem sie kilku rzeczy. Malkontentom odpowiadam, ze stac mnie na zlecenie remontu ale podjalem sie zadania dla wlasnej satysfakcji. Gdyby kogos interesowaly koszta takiego remontu w #unaswuk to wszystko mam rozpisane. Wiecej fotek ponizej.

#kuchniasancheza #pokazkuchnie #diy
miguelsanchez666 - Moze nie najprosciej ale jako tako ( ͡° ͜ʖ ͡°). 

W koncu skoncz...

źródło: comment_03eXeukZBJTileg1pjGyluimBeTZ0XnR.jpg

Pobierz
  • 205
  • Odpowiedz
no i pralka w kuchni jako wisienka na torcie :-)


@violentj: Co w tym jest niby złego? :D To jest genialne rozwiązania, ja tam już nigdy nie wrócę do trzymania pralki w łazience.

nic nie zglaszalem, nawet nie mialem pojecia, ze remont wewnatrz wlasnego domu nalezy zglosic. Rozumiem jakies extension czy inna zabudowe zmieniajaca wyglad busdynku ale wlasna kuchnie?


@miguelsanchez666: To zależy co jest robione podczas remontu. Pod
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: beka z ludzi co mają pralkę w kuchni


@ks2m: lepiej w kuchni niż w łazience i mieć problem wygodnie usiąść na toalecie
realiami w polskich domach są małe łązienki, szczególnie w starych budynkach
teraz mam pralkę w szafie w przedpokoju, beka, nie?
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: haha jak sie ludzie pruja do Ciebie o glupia kuchnię maly zlew pralka sralka normalnie powaliło was ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie bomba fajna kuchnia tobie sie podoba z własnej pracy zadowolony nic tylko pozdrowić (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@froglein999: takie wybralismy. Pierwsza opcja bylo taupe (nawet nie wiem jak to nazwac po polsku) ale stanelo na antracycie. Kuchnia nie jest jakos mala bo ma 12m2. Okno na poludnie wiec czasem za jasno. Nie skonczylem tez jeszcze oswietlenia bo dojda lampki nad blatami, wciaz jeszcze nie znalazlem takich jakbym chcial. Kabel jakby co juz podciagniety.
  • Odpowiedz
@Catttana: Dla nas nawet za duzo. Praktycznie puszczamy tylko jedna polke. Teraz nawet mysle, ze lepsza bylaby wersja slim a ekstra miejsce wykozystac na maka szafeczke lub inne wysuwane udogodnienie. Nie wiem, moze nie gotujemy tak duzo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@violentj: to po co komentujesz? Kwestia gustu co się komu podoba, twój komentarz w tej dyskusji nie wnosi absolutnie nic i też nikomu nie przynosi żadnej korzyści, chyba tylko przykrość

@powaznyczlowiek: e tam, nikomu przez opinię jakiegoś randoma z netu się przykro nie zrobi, a ból dupy zawsze śmieszy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Catttana: nam wystarcza w zupełności, to ile gptujecie i brudzicie naczyń że wam zmywarka nie wystarcza na 2 osoby? Chyba że małą macie? My na połowę załadunku zazwyczaj puszczamy bo żeby całą uzbierać to ze 2-3 dni by to trwało, przy codziennym gotowaniu. Ale w sumie tylko 1 posiłek w domu w tygodniu
  • Odpowiedz