Wpis z mikrobloga

Chlopaki, zmotywujcie mnie zebym przestal grac w ten oskryptowany syf... Nie mam przez ta gre na nic czasu bo albo praca albo gram lw, robie zadania. Nawet cr7 trafilem. No i co z tego ze gra swietnie jak przychodzi ci mecz w lw gdzie gosciu slabym skladem nawet przecietnie nie gra, #!$%@? grad strzalow a wszystko albo broni jakims cudem bramkarz albo slupki, 23 strzaly. On 5. I wygrywa smiec po karnych bo gra tak zdecydowala. Przeciez gdybym gral skladem za 50k to pewnie by mi poszlo tak samo jak z cr7 w skladzie, mane itd. Nie da sie grac w dzien bo delaye. #!$%@? juz 3 pady i prawie klawiature. Chyba sie uzaleznilem.
#fut
  • 8
@Rafixo: to samo bylo w zeszlym roku + co chwila patche zmieniajace rozgrywke. dziwnym trafem gole w doliczonym czasie gry gdzie robi sie autostrada dla przeciwnika ;/ w tym roku nie kupilem, chociaz bardzo korcilo.
@Rafixo:

#!$%@? juz 3 pady i prawie klawiature. Chyba sie uzaleznilem.


Takie słabe jednostki powinny co najwyżej grać w simsy, widocznie nie dorosłeś do profesjonalnego grania ¯\_(ツ)_/¯
@bullsh1t: Ano, jak gra tak chce to obroncy sie rozstepuja przed przeciwnikiem jak morze czerwone. Ogolnie mam wrazenie ze gra sama decyduje kto ma wygrac. Ze to jest nastawione na zysk. No bo gdyby sie wszystko przegrywalo to czlowiek by przestal grac, i zysk maleje.