Wpis z mikrobloga

@Cointreau: to skąd kupować? Mam jedną komode z brw i jest ok jak na razie. Ostatnie meble i szafki od stolarza - cena/jakosc zdecydowanie najlepsze. Ale żeby zawsze nie zawracać mu dupy to skąd?
@Berciquez: Ja mam szafę i nie narzekam. Ale niektóre meble to już w sklepie strach było dotknąć. Instrukcja dobra jak ktoś lubi łamigłówki ale da się zrozumieć jak to poskładać.

To trochę tak jak z meblami z Ikei- jak kupisz najtańsze to będą tragiczne, ale trochę wyższe modele naprawdę dają radę.
@WhippingQueen: Nigdy nie warto korzystać z usług BRW, ponieważ ta firma bierze czynny udział w niszczeniu ludziom żyć - cały zarząd to Świadkowie Jehowy.

@idomeneo To nie urban legend, nawet Polityka kiedyś w nich pisała. Wielu szeregowych pracowników BRW to też Jehowi.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/274354,1,najbardziej-tajemniczy-polski-milioner-wlasciciel-black-red-white.read
@WhippingQueen: jak znasz producenta, to poszukaj sobie po producencie. Producent sprzedaj meble do brw pod nazwa "albania" ten sam mebel w Agacie nazywa sie "pello", a u Januszka "kris". Brw i Agata maja nazwy zastrzezone, ale wszedzie to ten sam mebel. Oczywiscie w brw i Agacie sa ceny wyzsze nawet o 300
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhippingQueen: Z BRW to średnio bo dostawa to śmiech na sali, znajomy zamówił meble do sypialni, przewidywany termin dostawy to był 28 październik, znajomy pojechał do Turcji, wrócił 27 października, dostaje wiadomość że jednak meble będą 2 listopada, ostatecznie meble dostał wczoraj xD
@WhippingQueen mam znajomego który montuje meble z paczek, i mówi że brw, bodzio to najgorsze gówno jakie może być. Już nawet Ikea mając meble z papieru są wytrzymalsze i bardziej dopasowane.
@kriksess: w przypadku BRW to jest prędzej na odwrót, to chyba największy producent mebli w tym kraju, stacjonarnie inne firmy są u nich w śladowych ilościach. Paged to producent krzeseł i stołów

@Reezu: przecież te meble muszą zostać wyprodukowane, dowiezione przez producenta, a potem do klienta. Samo zamówienie kiedy było składane?