Wpis z mikrobloga

Witam, przychodzę do was z pewną zabawą, mająca na celu zintegrować trochę Mirków z tagu #skoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od tamtego sezonu prowadzę zabawę, na której gramy sobie w grę o skokach narciarskich - Deluxe Ski Jump 4, skaczemy sobie na danej skoczni i wysyłacie mi swoje wyniki (ʘʘ) Później ja wstawiam porównanie waszych i innych skoków i robimy z tego wyniki - tak samo jak w rzeczywistości prowadzona jest klasyfikacja generalna z tego wszystkiego.
Oznacza to, że nie musicie kupywać pełnej wersji gry!

Jeżeli nie graliście jeszcze w DSJ4 - nie szkodzi, nie mamy żadnego progu poziomu. Gra może się wydawać na początek trudna, ale z czasem granie w nią to czysta przyjemność :) Zaczynamy równo z prawdziwym PŚ.

Zainteresowanych zapraszam na discorda: https://discord.gg/Pcqhr5Y oraz na tag #psmirkow. Jak nie chcecie brać udziału w tej zabawie, to również możecie przybyć na naszego discorda :)

Pozdrawiam i zapraszam!
#dsj4 #dsj
PS: Błagam was, nie bijcie za te posty na tagu #skoki, niedługo zaczynamy, a jednak fajniejsza zabawa, gdy udział bierze więcej osób
źródło: comment_3ZsXJbF9lddA1qB6dH4PF9ficBDapYJE.jpg
  • 3
@komornik345: Czy są jakiekolwiek osoby skłonne wykupić dostęp do online i regularne wieczorne skakanie w zimę? W ogóle nie grałem z 4 lata, dzisiaj pobrałem i nie wiem jak skakać, tzn czy wybijać się jak początek nart jest na progu, czy końcówka nart.. kiedyś miałem dobry patent i regularnie bywałem w TOP 10 na online przy ponad 100 graczach. Nawet jedne weekendowe zawody wygralem XD