Wpis z mikrobloga

białorycerzykujesz w obronie jego bredni i manipulacji.

@arczer: wiszą mi te wasze wojenki, ale zastanawia mnie jedno. Komu przyznałbyś rację w sporze, w którym jeden wrzuca linki streszczające kilkadziesiąt artykułów, a drugi w kontrze odpowiada "że wie lepiej, bo ma doświadczenie życiowe"? Tak szczerze, dlaczego nie nazywasz bredniami i manipulacjami czegoś takiego "wiem lepiej, bo ma doświadczenie życiowe"? Hmmm, bo pasują do twojego światopoglądu?
@luxkms78: chciałeś błysnąć postując jakieś gówno pod zdebiloną prawacką publiczkę, towarzystwo rozjechało cie na argumenty i jeszcze masz czelność coś tam piszczeć. Przyznaj się, że zrobiłeś z siebie głupka, przeproś i zostanie ci wybaczone. Każdy czasami zrobi coś, czego potem żałuje. Grunt to umieć przyznać się przed samym sobą, że się zbłaźniło i wyciągnąć konsekwencje na przyszłość.
A to nie widok wykopków lecących do Arabii, by wreszcie j...ć muslimów w miejscu, gdzie oni faktycznie są?


@koroluk: ale ja nie chcę #!$%@?ć muslimów - ja po prostu nie chcę, żeby przyjeżdżali w nadmiernych ilościach do Europy. Nie wiem skąd Ci się uroiło, że wykopki chcą #!$%@?ć muslimów
@bugzer: nie wiem po co mnie wołasz do jakieś bójki imigrantów. Nie rób tego więcej

@arczer: faktycznie, jego analogia jest idiotyczna

W sumie jak tak czytam twój komentarz, to powiem ci, że również nie jest wysokich lotów

Zacznijmy od tego, że mem jest trafiony, przecież feministkom leży na sercu dobro kobiet gdziekolwiek są ale jakoś wolą zajmować się zajmowaniem stanowisk i promowaniem weganizmu jako obowiązku prawdziwej feministki.

Z samego założenia
@luxkms78: A to nie widok wykopków lecących do Arabii, by wreszcie j...ć muslimów w miejscu, gdzie oni faktycznie są?


@koroluk: na pierwszym planie widać Ciebie i OPa, lecących na podróż poślubną do Arabii Saudyjskiej w tęczowej koszulce i krzyżem na szyji.
Krysia pojedzie


@AlvarezCasarez: no właśnie nie Krysia bo feministki są zorganizowane, budują na tym kariery, idą z postulatami do mediów. To o nie chodzi, o te co krzyczą slogany w Europie gdzie kobieta ma uprzywilejowana pozycje zamiast pomagać wszędzie indziej gdzie jest dramat prawdziwy. A wykopki to właśnie są Krysie przypadkowe i czemu nas pyta o latanie tu czy tam za islamistami, to nie nasza organizacja, nie nasze stołki, nie nasze
no właśnie nie Krysia bo feministki są zorganizowane, budują na tym kariery, idą z postulatami do mediów

@arczer: Po raz kolejny generalizujesz. Sprawdź organizacje feministyczne, ilość posiadanych członków, powiedz mi ile zrobiło na tym karierę(cokolwiek to znaczy), czy udziela się publicznie - promil promila promila?
.
.

zamiast pomagać wszędzie indziej gdzie jest dramat prawdziwy

I znowu to samo, wmawiasz innym jak mają się zachowywać bo tak ci się wydaje
.
@luxkms78: towarzyszu xDDDD no tak, bo jak ktoś punktuje twoją głupotę to jest komunistą. Zabawne, że mówisz to do libertarianina xD. Gościu, serio, skończ się poniżać, bo robisz z siebie przygłupa, a klaszczą ci tylko najwięksi wykopowi foliarze i szury
@luxkms78:

I tak zawsze wygląda "dyskusja" z nawiedzonymi lewakami. Zero argumentów - za to krzyk i obelgi bo racja musi być po stronie parti.


Dostałeś argumenty, na które nie miałeś odpowiedzi innej niż "tak tak lewactwo" to o co ci chodzi?
@Soojin21: tylko, że Ordo Iuris dba o katolików, tak jak w rzeczywistości deklaruje. Feministki zaś w pierwszej kolejności wolą dbać o dobro biednych muzułmanów, a dopiero później o kobiety. #!$%@? z tym, że w islamie kobieta jest tylko przedmiotem - feministka sama na siebie założy symbol ucisku kobiet, byleby tylko zadowolić muzułmanów i ich wielbicieli: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/czlonkinie-szwedzkiego-rzadu-krytykowane-za-wizyte-w-iranie,715157.html
skwituje to krótko;
wykopki znowu g0wno wiedzą
feministki w arabii istnieją, to raz, a dwa; arabia to g0wno kraj bogaty tylko przez ropę i duperele, absolutna patologia