Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@pepkodziobak: jakby mi Tupac tak powiedział to był wstał nawet nie mając pilota. W ogóle czemu gość wyglądający jak Tupac jest na imprezie wyglądającej jak dla białych dzieciaków? Zaintrygowało mnie to zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdolfStalin44: rzeczywiście, właśnie ten kajdan wydawał mi się charakterystyczny, ale na komórce nad ranem nie chciało mi się szukać zdjęcia w lepszej jakości :D
@goodguy: w lepszej jakości widać że to jednak nie biała impreza, tylko te murzynki jakieś blade xD
@Heroina340: nie jakiś murzyn, tylko Amaru Tupac Shakur, ignorancie. Możesz zaklinać rzeczywistość, ale to jedna z największych ikon popkultury lat '90, bez dwóch zdań. Gość który wyniósł rapsy
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: Wiem, pamiętam, jak byłem w gimbazie to też się jarałem czarnymi ziomalami. Potem stwierdziłem że to nie mój klimat, bo jestem biały a oni za bardzo białych w swoich tekstach i teledyskach nie szanują. Jaranie się tym dalej to był by pewien stopień masochizmu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie zmienia faktu że czasami wciąż zdarza mi się zabłądzić na YT i posłuchać sobie "Changes" "Until the
  • Odpowiedz