Wpis z mikrobloga

Posłuchajcie, kurła.

Ole taktycznie dotychczas rozwalił już Emerego, Pochettino, Tuchela w Paryżu, a Franka to na łopatki. Chciałbym dodać, że Kloppa, ale skończyło się remisami.

Zaliczył fantastyczną serię zwycięstw (efekt miotły, czy też #!$%@?, ale to jego zwycięstwa).

Jest na pierwszym miejscu w LE, bez straty gola.

Robi ze Scotta świetnego gracza, a gra w środku nim i Fredem; i Pereirą, i Lingardem, i Matą, któremu brak formy ciągnie się już dosyć. I kim jeszcze, gdy Pogby nie ma?

Ale kombinuje. I ciśnie - tym, co ma.

Wiem, że w lidze ogromna lipa - jednak Leicester i Chelsea pyknięte, Arsenal i Liverpool też nie dały rady. Na "średniakach" kombinuje. I ciśnie - tym, co ma.

4 miejsce pod względem strzałów w lidze, mimo wszystko.

Dostał bardzo trudne zadanie, na którym polegli Van Gaal i Mourinho. To nie jest tylko "odbudować klub, bla bla bla", ale też wiele, wiele więcej; mnóstwo płaszczyzn, o których nawet się nie myśli zbytnio, bo mamy inne sprawy na głowie.

Ja tam lubię tę drużynę. I myślę, że będzie dobrze; że ta gadka o totalnej lipie to może być tylko po bardzo powierzchownym spojrzeniu.

A na koniec #!$%@? wrzucam asystę Ole do Rooneya, z przegranego meczu z Romą 1-2 w 2008. W rewanżu 7-1 też asystował, Evrze.

#united #pilkanozna #retrogol
źródło: comment_e7ELG3Hs0Yv8kBaXyDjJhSYTryDEOKc2.gif
  • 3
@meandmymonkey: mam mieszane uczucia co do niego,ale widać że coś ogarnia, tak jak napisałeś taktycznie bardzo dobrze z mocnymi zespołami ale jest problem z drużynami które murują swoje bramki i dobrze bronią. W obronie wygląda to dobrze, a bramki tracone ze średniakami to raczej wina poważnych błędów obrońców niż taktyki Ole. W ataku znowu brakuje kreatywności i myślę, że jak zarząd się nie ugnie i go nie zwolni to w przyszłym