Wpis z mikrobloga

Mirki mirabelki, proszę o pomoc. Poszukuje jakiegoś dobrego gastrologa we #wroclaw. To co mi się dzieje od jakiegoś czasu to istny dramat. Ciagle bóle brzucha, po silniejszym wysiłku to już w ogóle, mocna kłucia w brzuchu, bekanie, niestandardowy stolec. Zrobiłem podstawowe badania krwi moczu kału, próby wątrobowe i wszystko wzorowo. Dieta od 2 lat zbilansowana, zdrowa. Czasem fest food. Alkohol sporadycznie piwko wino. Może ktoś mil podobne objawy dlatego taguje #gastroskopia #medycyna #gastrologia
  • 60
@Yeezy bylem u gastrologa prywatnie w zeszły poniedzialek. Zrobil od razu gastroskopię (mam zapalenie blony sluzowej zoladka, objawy poza stolcem jak u Ciebie). Za konsultacje i gastroskopie zaplacilem 300zl. Mam na 3 miesiace przepisane leki + dietę.

Rurka od gastro u owego lekarza ma średnicę 8mm, czyli mało. Badanie przeprowadza on w asyscie drugiej pani lekarz, która Cię zagaduje tak, że bardzo szybko jest po wszystkim.

Jak chcesz to poszukam namiarów.
@Yeezy 0 smazonego, 0 rzeczy przetworzonych, 0 surowych warzyw, wszystko na parze /gotowane/pieczone bez tluszczu, 0 przypraw (w tym cebuli, czosnku, keczupu, majonezu), bez sera zoltego, bez czerwonego miesa, 0 slodyczy, cukru, miodu.

mija 11 dni i juz czuję ogromną poprawę.

od poniedzialku zmniejszam dawkę leków, zobaczymy jak będzie
@Yeezy ja tez umowilem sie na zwykłą, przedstawilem objawy, pan spytal czy jestem na czczo, odpowiedzialem, ze tak (bo spodziewalem sie, ze gastro będzie konieczne, inaczej nie sprawdzi się obecnosci helicobakterii) no i rach ciach