Wpis z mikrobloga

Do Wszystkich, którzy narzekają na to, że Ewa ma zły wpływ na Kamila, hamuje Go.
Kamil jest tam sam cieszmy się że ma jakieś wsparcie i choć jedna osoba jest z Nim a nie przeciwko. To przecież normalny człowiek, potrzebuje rozmowy wsparcia czy przytulenia a nie tylko znosić obelgi od tych wariatów dookoła. Niejednemu by już psycha siadła. Jeśli Ewa da Mu siłę, tolerujmy ją, to jego wybór. On nie jest głupi wie co robi.
Co do zamulania przez Kamila..niektórzy piszą, że zaczęło się ono od wejścia Ewy. Nic bardziej mylnego. Kamil przystopował po wyjściu z SR kiedy siedzieli tam z waflem i kleszczem. Nie wiemy wszystkiego i wszystkiego nam nie pokazują. Nie wiemy czy nie dostał ostrzeżenia od WB, że jak się nie dostosuje to wypad, czy coś podobnego.
#bigbrother
#muremzakamilem
  • 7
@Kleo55 czas pokaże, może grają oboje. Kiedyś powiedział że ,, w wodzie jest dużo rybek i jak mu z Ewą nie wyjdzie zawsze może wsiąść do innego tramwaju,,. Więc może wygląda na zaangażowanego ale i również chłodno kalkuluje ;) i serca sobie złamać nie pozwoli. Tak czy innaczej trzeba Go wspierać bo za to co pokazał do tej pory na wygraną zasługuje jak nikt inny z tej całej grupy :)
@Olostro ludzie są różni. Ja funkcjonuję podobnie jak Ty, jak mam problem to wręcz zamykam się w sobie i nie daję otoczeniu odczuć, że jest coś nie tak. Dopiero jak się z czymś uporam przedstawiam bliskim rozwiązany problem. Ale jak pisałam, ludzie są różni, i jeśli komuś siłę daje przytulanie lub choć poprawia samoppczucie-to dlaczego nie ;)