Wpis z mikrobloga

Kolejni recenzenci zrzucają bomby prawdy. Zaślepienie fanboye na początku pisali, że Kojima trolluje i nie pokazuje prawdziwego gameplayu. Jak się okazało, że jednak cała gra tak wygląda, to brainlety piszą, że nuda jest intencjonalna i jak tego nie akceptujesz, to jesteś prostakiem xD Nie mogę się doczekać wpisów ludzi w internecie jak zbesztają tę grę po odpaleniu. #deathstranding #gry
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Griffith: Recenzja Giant Bomb w zasadzie nie różni się od pozostałych. Jedni chwalą ślimacze tempo i powtarzalność rozgrywki a drudzy uznają za wadę. Niczego nowego nie dowiedziałem się o grze z tej recenzji.
  • Odpowiedz
@Griffith: Mnie do tej gry ciągnie najbardziej fabuła. Zawsze to lubiłem najbardziej w grach od Kojimy. Podejrzewam, że po jakiś 30-40 godz. mogę być zmęczony ciągłym bieganiem ale jeśli będzie fabuła dobra to nie odejdę od pada. Plus ciekawe ile gry przeszli recenzenci? Czy całą czy może tylko ileś procent, żeby napisać recenzję a kolejne gry czekały w kolejce?
  • Odpowiedz
@Griffith: Tylko pytanie znudziła go fabuła czy gameplay? Mam tak z serią AC, w która gram od początku, że po iluś godz nudzi mnie ten powtarzalny gameplay ale nadal gra bo lubię fabułę w tych grach¯\_(ツ)_/¯ Rozumiem, tych którym nie podeszła ta gra. Tylko każda recenzja jest odczuciem subiektywnym to i co jednego odrzuca drugiego wciągnie.
  • Odpowiedz
@Ulany_Utopiec: A po co się GRA? Dla fabuły to czytasz książkę czy oglądasz film, a nie kilkadziesiąt godzin łażenia z punktu A do B, żeby obejrzeć cutscenkę. Nawet fabuła nie uratuje gry bez dobrego gameplayu.
  • Odpowiedz
@mprzemo: Ewentualnie budować drogę i jeździć( ͡º ͜ʖ͡º) Ja akurat jestem w tym zahartowany. Robienie znaczników w AC i Wiedźminie i w zasadzie w każdym sandboxie nauczyło mnie cierpliwości w bieganiu. Tak więc sądzę, że będę miał łatwiej
  • Odpowiedz
@Griffith: A widzisz. A mnie to jara. Podróżowanie po tym świcie od punktu a do b. Nie będę polecał tej gry znajomym bo zanudzą się jak cholera. Ale dla mnie ta gra to czysty relax i fun¯\_(ツ)_/¯ Uwielbiam fabuły gdzie jest sam bohater i rzadko kogo spotyka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz