Wpis z mikrobloga

@Grzesiek1010 z powiadomieniami mam to samo. Czasami błędnie łapie czas zaśnięcia. Raz zdjąłem opaskę ok. 20 i założyłem o 21. Opaska uznała, że w tym czasie spałem i przebudziłem się o 21. No i dla mnie największa wada - nie liczy kroków jak pcham wózek z dzieckiem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@partisan: a jak ma liczyć kroki jak pchasz wózek? Opaska używa akcelerometru do działania, załóż na nogę i będzie dobrze. A co do snu to masz opcje edycji i możesz przyciąć godz. Szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. To jest smartband za 80-100 zł a nie cud techniki za miliony.
@Grzesiek1010: Ja miałem mi band 2, pochodził 2 lata i padł ekran, w sensie przestało być cokolwiek widać na wyświetlaczu, nawet w kompletnej ciemności mało co było widać Rzuciłem w kąt i tak już leży miesiące i obrasta kurzem.

Miałem kupować nową opaskę tzn mi band 3, ale na razie jest to odłożone w czasie. W między czasie wyszła i czwórka.
Czyli ogólnie nie polecasz czwórki ?
@Hand_Solo wszystko włączone

Aplikacja działa w tle cały czas
Bez optymalizacji
GPS, bluetooth cały czas ON

Uprawnienia do powiadomień nadane

I tak najgłupszą rzeczą jest brak możliwości sterowania muzyką przez bluetooth gdy mamy odpalony jakiś trening...

Totalnie bez sensu

Naczytałem się wiele recenzji same oh i ah na jej temat ale dla mnie to takie 3/10
U mnie też wszystko działa. Są problemy z pogodą, ale może z 5 razy mi się to zdarzyło, a używam już kilka miesięcy.
Z powiadomieniami żadnego problemu.