Wpis z mikrobloga

Każdy kto ma ponad 10proc BF to ulaniec?

Koleś ma mięśnie jedyne co to docial bo nie wmowicie mi że w 4 msc zrobił 5kg mięśni i wyciąl jeszcze xD

Co to ten potencjał metaboliczny?

#mikrokoksy
zmyslaw - Każdy kto ma ponad 10proc BF to ulaniec?

Koleś ma mięśnie jedyne co to d...
  • 32
  • Odpowiedz
@zmyslaw: ale wiesz, ze ja przez 3 lata wrzucałem to co 2-3 msc badania wszystkich homornów m.in z testosteronem w glebie zazwyczaj :D jestem jedyną z niewielu osób, która ma bardzo udokumentowaną swoją naturalnosć, mam zapostowany tutaj każdy trening od początku siłowni, progres (w żadnym momencie nagle moja sylwetka ani wyniki diametralnie nie przyspieszyły), wyniki, zmiany sylwetki a także regularne badania.

Wiesz to śmieszne, bo mówi, ze lecę na towarze, a
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie wchdoze tutaj az tak gleboko zeby to sledzic

przestalem tutaj sie udzielac bo widze ze jedyne co to zostane wyzwany
siedze na forach typu kfd -jest wiecej ludzi z wieksza wiedza artykuly sa itp

schudnac to w sumie nie jest jakis suepr wyczyn tylko tyle ze to zrobiles bo niektorzy placza ze niechce sie
sam chcialbym miec z 10%bf - nie wiem ile tutaj masz - nie wiem ile
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie znam sie na tych badaniach mozesz mi wkrecic wysztko sam nie biore nic nie stac mnie na to nie wiem tez jak sie wbija itp ciwcze reakcjie z chlopakami ode mnie z osiedla i tyle
nie mam parcia w necei na nic
siedze na jakis forach poczytam cos i tyle

teraz sa modne grupy na fb bo widze ze fora umieraja badz maja turbo glupkow co uwazaja ze jak
  • Odpowiedz
@Kasahara: czytam twoja strone
nie napisales ile masz wzrostu - wygoglowalem ze 180
nie wiem czy natuarlnie te wyniki silowe sa czy nie
zdjecia tez nie wime ktore sa z okresu naturalnosci a ktore nie

nie uwazam tez zeby dorabianie ideologi do podnoszenia i schduneicia bylo czyhms potrzebnym bo w mojej opini lepiej skupic sie na czyms co wymaga faktycznie rozkminy a nie utrudniac cos co nie jest ciezkei

niektore osoby
  • Odpowiedz