Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mils83: jakby nie patrzeć od zalania do opróżnienia beczek (i wcześniej przy wymrażaniu) tylko ja miałem przyjemność kontaktu z tym piwem ;)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcobolo: Zdradzisz ile tego będzie i kiedy. Planowałem iść tylko w sobotę, bo praca, a poziom targów IMO spada, ale tego akurat nie chciałbym przegapić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcobolo: propsy za akcję z zamrożoną flaszką. Widziałem u Kopyra właśnie. Jak mam konto na Untappd i wam daje po 4.25 czy 4.5 oceny to też się chyba łapie na bloggera? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby co to mogę podać adres do wysyłki na priv
@marcobolo: Wiesz już coś więcej o cenie i dostępności wersji lanej? Bo miałem być tylko w sobotę i się zastanawiam czy nie kupić jednak karnetu i wbijać w piątek po pracy ok 22, albo na siłę próbować załatwić sobie wolne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dondon: ceny nie znam, ale wierzę że będzie spoko jak za to co oferuje piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do dostępności: wydaje mi się że będzie dość tego co bierzemy, ale może się mylę i efekt Kopyra zadziała ;)
Oczywiście polecam wpaść na targi, najbezpieczniej w piątek, pewnie wrzucę foto ze stoiska i dam znać jak schodzi. Ale jakby wypili wszystko to dwa-trzy multitapy w Poznaniu