Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie takie naklejki sa synonimem jakichs dziwnych kompleksow? Ja np. nie daje #!$%@? o to czy samochod jest stary czy nowy. Ma byc sprawny technicznie i nie stanowic zagrozenia na drodze dla innych uczestnikow ruchu. Po co takie naklejki? Zeby sobie jakos usprawiedliwiac brak hajsu na nowy, czy zeby wysmiac tych co biora nowe na raty? Co ta naklejka mi mowi tak naprawde? I czy mam sobie nakleic "nowy ale na raty" skoro mam nowy samochod? xD
Tak duzo pytan, tak malo odpowiedzi

#kiciochpyta #motoryzacja #samochody #logikaniebieskichpaskow
MangoZjem - Czy tylko dla mnie takie naklejki sa synonimem jakichs dziwnych komplekso...

źródło: comment_kw8BHLxBJg8u77SzCK7UXtT24zaJcXn3.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podoba a ty się przypieprzasz jak to p0lka


@Harmideron: no przypieprzam sie. Ty sie do mnie przypieprzyles. ale z Ciebie p0lka ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie dajesz #!$%@? o to czy auto nowe czy stare, ale dajesz #!$%@? o naklejkę na aucie xD


@Qzka: no tak bo jak ktos nakleja sobie naklejke z tylu to raczej jest to informacja dla innych uczestnikow ruchu czyli
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Wyobraź sobie: jedziesz za takim z naklejką "dziecko w aucie", wyprzedzasz, patrzysz do środka, a tam dziecka nie ma. Normalnie oszustwo, to powinno być karane ()
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Wszystkie te naklejki są synonimem #!$%@?. Najbardziej rakogenne to te z gowniakiem w aucie (powoduje ze wszyscy go unikają wiec nie ma wypadku), i te z lubie #!$%@? - najczęściej na bieda samochodach które z #!$%@? maja niewiele wspólnego xD
  • Odpowiedz
@MangoZjem: wali mnie to w sumie, ale generalnie zauważam w necie spory problem z tym, że auta się od dłuższego czasu finansuje. Szczególnie teraz, gdy mega popularne zrobiły się wynajmy.
Ale x razy już widziałem na grupach, fanpejdżach itd. komcie na zasadzie "911 w leasingu? Meh, to się nie liczy".
No tak, bo 10k miesięcznie na ratę, nie mówiąc o ubezpieczeniach czy serwisie, się samo zarobiło XD
  • Odpowiedz
@kuraku: bo spoleczenstwo musi miec swoje splacone. po #!$%@? mu komfort i absolutny brak problemow przez kilka lat w ratach skoro moze miec gruza za gotowke i sie szczycic tym ze za swoje kupil. tak jak ja bym raty splacala nieswoimi pieniedzmi xD
  • Odpowiedz
@pierwszy_w_tyl: bo jest to informacja dla mnie i dla innych uczestnikow ruchu. tylko, ze zbedna. pokusze sie o stwierdzenie, ze niektorych moze nawet rozproszyc proba przeczytania i spowodowanie stluczki, chociaz sama ledwo co w to wierze xD
  • Odpowiedz
@kuraku: Z drugiej zaś strony ja kompletnie nie rozumiem niektórych ludzi, którzy wydają 1/3 wypłaty na ratę/wynajem nowego auta mimo, że w sumie... go nie potrzebują. Mam w rodzinie taką osobę, choć do pracy ma kilometr i mało gdzie jeździ a więcej auto stoi i rdzewieje bo nie ma nawet na nie wiaty, jako, że mieszka w bloku.
No niby nie moja sprawa, choć mi się zdarza robić po 40k
  • Odpowiedz