Wpis z mikrobloga

Eh, ludzie w tej grze to jednak podłe złamane #!$%@?. Gram sobie wieczorem dr, łączy mnie z gościem. 10 zawodników Serie A, każdy z innego klubu. Strzeliłem dwa gole i ogarnąłem, że może robić zadanie o Politano
Napisałem do niego wiadomość, czy robi wyzwanie to bym mu pomógł - odpisał że tak i dziękuje mi za pomoc, to potem da mi wygrać.

A taki #!$%@?, przy wyniku 3:2 dla niego zaczęło się oglądanie powtórek, głupie cieszynki, wykorzystywanie wszystkich przerw. Mecz skończył się ostatecznie 4:4 i napisał mi, że jestem frajerem, bo licze na uczciwość innego gracza. Tfu na takich śmieci, nigdy więcej nie pomogę nikomu, jak będą chcieli to niech sobie spadają div niżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fut
  • 18
@mirek_januszy: Robiłem już paręnaście zadań w fucie za kazdym razem dogadując się i oddając gole/winy, te o politano również i powiem ci tyle, bez przewagi 3:0 nawet nie zaczynaj pomocy, ja licząc na " uczciwość" ludzi nigdy nie zrobiłbym zadań, ludzie zaczynają się robić skorzy do pomocy jak mają 4:0 i usilnie nie chcą tej przewagi oddać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirasKo-Kalwario: Przecież to normalnie mu się pojawi wiadomość na konsoli, nie musi mieć tej aplikacji. Nie trzeba mieć gościa w znajomych - wystarczy jego nick, który znajdziesz jak zrobisz pauze w meczu.