Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: To od początku nie było zabawne koguciku. Twoje napinanie się, syndrom oblężonej twierdzy i wieczne "xD" w internecie obrazuje smutne życie w realu. Wiem, że jakoś trzeba leczyć kompleksy, dlatego i tak mi przykro z Twojego powodu, mimo że wyzywasz wszystkich od ciot i debili. Widocznie do tej pory nie odkryłeś skuteczniejszego rozwiązywania konfliktów, a wśród równych sobie patusów taka metoda się sprawdza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: Targowica? Masz na myśli ekipę biskupów i magnatów, którzy sprzedali nas sprzeciwiając się reformom i broniąc własnego interesu pod przykrywką obrony tradycji? Myślę, że zdajesz sobie sprawę z tego, że sytuacja w jakiej się znaleźliśmy była efektem złych decyzji monarchów rozdających przywileje na prawo i lewo, a nie słabości samego systemu. ;) Jest w ogóle w naszej historii jakiś przypadek, o którym można powiedzieć, że dobrze wyszliśmy na postawie
  • Odpowiedz
@lukasz12356:
Nie chce nic mowic, ale to chyba Rzymski legionista? No wiesz... gosc nalezacy do tej samej armii, ktora wykonala wyrok na Jezusie...?

Btw, [dostrzegany i wspierany] indywidualizm czy wlasciwie rozumiana rownosc to raz, ze bardzo pozytywne i potrzebne zjawisko, a dwa, ze podstawa dojrzalych zwiazkow, a trzy, ze chocby ta druga jest czyms co glosil Jezus.
  • Odpowiedz
@Racjonalnie-do-przodu: Z toba juz skonczylem, ale masz ostatnia pomoc na swoje projekcje a propo blokow, kogutow, problemow w zyciu prywatnym, o tu ci psychologiwe tlumacza co ci jest https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

Masz na myśli ekipę biskupów i magnatów, którzy sprzedali nas sprzeciwiając się reformom i broniąc własnego interesu pod przykrywką obrony tradycji?


@van-der-staas: Wez doczytaj o czym byla targowica bo to jest juz zenada zeby byc polakiem i pisac takie
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Niby skończyłeś, a dalej się trujesz dupę. (_ )
Przeczytałeś w ogóle o tej projekcji? Jak to się ma do Twojego obrażania innych i wywyższania siebie? Do szufladkowania ludzi, skrajnych osądów bez cienia wątpliwości, pomijania argumentów i odnoszenia się do formy, a nie treści? Uzurpowania sobie jakiejś śmiesznej "władzy" do decydowania o tym, kto ma co przemyśleć, kiedy ktoś ma skończyć dyskusję?
Pomyśl człowieku,
  • Odpowiedz
@Racjonalnie-do-przodu: Przecież to ty miales konczyc a odpisujesz swoje zale do teraz xD I jeszcze zupelny brak czytania ze zrozumieniem. Masz, wytlumacze ci kolejna rzecz chociaz juz mnie to nudzi, ciagle dawanie ci korkow i sluchanie twoich pyskowek szczeniaka.
Wyciagnales z dupy jakies osiedla, syndromy oblezonej twierdzy (nawet nie wiesz co to znaczy), kompleksy, smutne zycie, absolutnie znikad. Wiesz dlaczego? Bo projektujesz na mnie rzeczy ktorych nienawidzisz w sobie. Rozumiesz
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Wielki dyskutant, a nawet na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć. Korków udzielać byś chciał. xD Ty wiesz, co to są korki? Na pewno nie to Twoje #!$%@? w internecie. Najpierw coś sobą reprezentuj, bo ja nie wyjąłem tego wszystkiego znikąd. Napisałem Ci już w pierwszej odpowiedzi, co wskazuje na Twoją głupotę, ale widzę, że dalej ta sama stara gadka, jak zacięta płyta.

Dochodzenie do prawdy to wątpienie, podważanie tego, co
  • Odpowiedz
Mozna dochodzic do prawdy, ale nie z szesciolatkiem ktory nie rozumie co sie dzieje dookola niego xD Nie jestes dla mnie zadnym partnerem do dyskusji, co juz udowodniles pierwszym postem. Przykro mi, jak sie juz raz skompromitujesz to nie bedziesz dostawal nowych szans, to nie szkola. Dorosnij.

Twoje posty to kopalnia wyśmiewania ("pomyśl XD"),


@Racjonalnie-do-przodu: Jesli napisales bzdurę, to jak inaczej mam do ciebie dotrzec, jak nie przez to zebys przemyslal wogole co
  • Odpowiedz
@Racjonalnie-do-przodu: Halo miales wrzucic screen jakis, gdzie on jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czlowieku, ty nie potrafisz zdania sklecic prawdziwego, nie potrafisz poradzic sobie z krytyka, nie potrafisz ripostowac i na sam koniec nie potrafisz nawet dolaczyc zdjecia do posta xDDDDDD
Az cie zaobserwuje zeby miec dobry material komediowy z twojego nieudacznictwa xDDD
  • Odpowiedz