Wpis z mikrobloga

@lastro: No to #!$%@?. Mieszkania skoczyły 10% w tym roku w Wa-wie i będzie tylko gorzej. Zależy gdzie chcesz dojeżdżać, to możesz rozpatrzeć też Pruszków (pociąg do centrum, tak z 20 minut) i linię na Otwock (też pociąg 20-45 minut zależy w którym miejscu na linii będziesz mieszkał)
@lastro: W innych nie wiem, ja na początku roku kupiłem tu w wa-wie, na 30 lat #!$%@? w dupę. Przynajmniej tyle, że teraz mogę z kredytem #!$%@?ć drożej :) Zależy jaka specjalizacja w tym CV, to się opłaca wawa albo nie.
@Entombo: Ja z podkarpacia. I w rzeszowie jest cale gowno tych ofert. Mialem w prawidze odzew z jednej firmy e-commerce, ale zle mi poszło z zadaniami rekrutacyjnymi. Mialem zrobic 3 w 4,5h, a zeszlo mi chyba z 7
@lastro: Szczerze to siedzę trochę w innej branży ale wiem jak u nas się odbywało rekrutowanie na juniora jakiś czas temu. Generalnie było łatwo kogoś znaleźć. Polecam zrobić #!$%@? portfolio, ewentualnie od razu ruszyć jako freelance zdalnie, i przy okazji szukać roboty. Bo średniawych zawodników jest #!$%@? więc jako junior musisz być lepszy. Może jakiś ekstra soft, rysunki, animacje to zawsze spoko. U nas wygrał gościu właśnie dlatego, że robił animacje.
@Entombo: U mnie brakuje digitalowych rzeczy, tzn. projektow do intenretu, typu mailingi, bannery, i inne roznego rodzaju reklamy. W swoim portfolo mam dwie identyfikacje, 6 logo, 3 plakaty, 5 okladek na slawne ksiazki, i projekt 3D budynku.
O dziwo jedyne firmy ktore sie jak dotąd do mnie odezwaly to firmy e-commerce, a niczego w tym rodzaju nie mam w portfolio oprocz jednego layoutu w identyfikacji wizualnej. Do czwartu musze zrobic 3
@lastro: Tak jak mówiłem, wszyscy umieją photoshopa i bonusy się liczą, aftereffects, keyshot itp. A jako junior to głównie będziesz #!$%@?ł banerki, potykacze, rollupy i inne gówna dla klientów / obrabiał setki zdjęć akcjami w photoshopie na e-commerce. Niestety nadganiasz #!$%@? oprogramowania albo przegrywasz z graficznymi autystami.