Wpis z mikrobloga

Odpuszczam sobie te portale, tam nie ma szans dla osób z taką morda jak moja. 2-4 pary w ciągu miesiąca to max, już nawet p0lki czy ulane mnie nie #!$%@?ą. A ja nie zamierzam robić z siebie debila i pajacować do dziewczyn które nawet nie przesunęły mnie w prawo, bo szanse na przebicie się przez stado spermiarzy są praktycznie zerowe. Odpuszczam i czas najwyższy zająć się samym sobą, od grudnia zaczynam siłownię oraz sauny, od nowego roku ogarne sobie soczewki. Tak to pewnie gówno da, ale przynajmniej będe miał satysfakcje, że próbuje coś robić ze swoim życiem. Może i samotność jest #!$%@?, ale przynajmniej na nikim się nie zawiedziesz.

#tinder #przegryw
#badoo
  • 18
Jeszcze mam plan żeby ogarnąć ziomka/ziomeczke z którym mógłbym chodzic razem na siłownię, bo nigdy w sumie nie byłem i mogę nie ogarniać, a tak razem raźniej.
@JanczuPL

od grudnia zaczynam siłownię oraz sauny, od nowego roku ogarne sobie soczewki. Tak to pewnie gówno da, ale przynajmniej będe miał satysfakcje, że próbuje coś robić ze swoim życiem. Może i samotność jest #!$%@?, ale przynajmniej na nikim się nie zawiedziesz.


Czemu nie od jutra?

Dasz radę! Tylko musisz wytrzymać i się faktycznie ogarnąć. Jestem świadkiem paru przemian, więc warto.
@NoroslawZielonka: nie od jutra bo mi się to nie opłaca, będę miał teraz więcej 2 zmian w pracy, a pracuje do 22. W sobotę jadę sobie kupić nowe buty sportowe bo stare są stare ;)
@punire nieee, nie stracę, bo mam dużą i jak już coś powiedziałem to to zrobię. Rozstałem się z dziewczyną i troche to przeżywałem, chce pójść do przodu ale przede wszystkim dla siebie. A na siłownię może
@HateAccount: moze chłop ulany nie jest( yo coś tam sobie poprawi. Brzuszki to dobre ćwiczenie na wzmocnienie mięśni brzucha mimo wszystko. Kwestia czy ktoś potrafi je robic, bo na wfie to uczą jakichś szamańskich sztuczek a nie brzuszków
Brzuszki to #!$%@? ćwiczenie i służy jedynie za alibi dla grubasów, że cokolwiek robią. Szkoda czasu. Pompki bym jeszcze zrozumiał, ale ogólnie i tak polecam iść na siłkę i robić normalny trening siłowy.