Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety nie potrafią zrozumieć, że są WSPÓŁODPOWIEDZIALNE za to, że są samotnymi matkami? Dlaczego całą winę za swoją sytuacje chcą zwalić wyłącznie na facetów z którymi zaciążyły? Przecież jak kobieta zostaje samotną matką, to nie licząc bardzo rzadkich przypadków wdów jest współodpowiedzialna z tym facetem za swoją sytuację. A gdy kobieta zostaje samotną matką, to przeważnie z tych powodów:
a) jest kretynką i ciągnie ją do debili i piotrusiów panów (w końcu facet ją olewa, albo ona jego).
b) jest agresywną kretynką, alkoholiczką ćpunką itp. i facet (który też jest kretynem, bo go do takiej patoli ciągnie) nie wytrzymuje i odchodzi (albo ona odchodzi).

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 14
@Jestembogaty:

czytaj ze zrozumieniem. Napisałem o sytuacjach gdzie ojciec dziecka żyje.

Ok.

Ludzie, którzy nie pptrafią tworzyć trwałych monogamicznych związków, to patologia.

Ale wiedz, że człowiek z natury nie jest stworzony do trwałych związków.
Ale wiedz, że człowiek z natury nie jest stworzony do trwałych związków.


@push3k-pro: ale ma coś takiego jak wolną wolę. Jakoś są ludzie, którzy tworzą. Usprawiedliwianie wszystkiego naturą nie jest usprawiedliwieniem, Z natury ludzie też nie rodzą się w ubraniu, więc nie powinni nosić ubrań?
@Jestembogaty: No fajnie, że to potwierdziłeś, ale ja pisałem, żeby nie narzekać na to, że ludzie odchodzą od czegoś co jest niepożądane w naturze, instynkcie itd. Jak będę chciał porozmawiać o tym czy trwałe związki są lepsze to na pewno się do ciebie odezwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro wiesz jak to działa


@push3k-pro: Jeszcze raz, na to mamy tak rozwiniętą korę mózgową (wolną wolę/racjonalne myślenie), żeby przeciwstawiać się naturalnym instynktom i żeby cywilizacja mogła się rozwijać.