Wpis z mikrobloga

@punire: nie przyczyniły się do rozwoju cywilizacji i nie mają szacunku do ludzi którym ten rozwój zawdzięczają (czyli do mężczyzn). Powinny docenić białych mężczyzn, bo gdyby nie my to cywilizacja ludzka nie wyszła by nawet z jaskiń.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Wytłumacz mi kiedy to życie mężczyzn było lepsze niż teraz, kiedy nie musimy z---------ć na wojnach, mamy 8-godzinny dzień pracy, mamy internet, możliwości rozwoju, darmowe studia, samochody, drogi, siłownie, baseny, biblioteki itp, etc. Wszystko to czego potrzeba do samorozwoju, czyli naczelnego priorytetu każdego zdrowego faceta.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Masz więcej tej "podstawowej ludzkości" dzisiaj niż kiedykolwiek, z powodów o których już wspomniałem. Nie ma nic bardziej dehumanizującego niż zostanie sprowadzonym do roli zbywalnego mięsa armatniego albo do roli trybiku w fabryce, który można wymienić przy pierwszej oznace słabości.
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przystojnykawaler: Same studia są darmowe, więc nie wiem o c--j ci chodzi. ¯\_(ツ)_/¯ Ja tylko wymieniam niezaprzeczalne możliwości, które przed nami stoją w porównaniu do czasów przeszłych. No ale ty nie możesz zaruchać więc to wszystko jest oczywiście uniwersalnie nic nie warte. xD
  • Odpowiedz
Nie kupię przyjaciół których by nie mieli mnie w dupie czy autentycznego pożądania od kobiet. Jak masz to wszystko to owszem, dziś można być bardzo szczęśliwym i spełnionym nawet z miernymi zarobkami.


@PeknietaMorda: Spoko, ale jak twoje personalne niepowodzenia się mają do tego, że mężczyznom (ogółowi mężczyzn) nigdy nie było lepiej? xD Pogubiłeś się chyba troszkę, koleżko.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: w Polsce i większości krajów postkomunistycznych może i są darmowe ale w takich cywilizowanych krajach jak USA czy UK już za studia nawet na państwowej uczelni trzeba płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz