Wpis z mikrobloga

  • 2088
Różowa na mnie nakrzyczała że chyba jestem #!$%@? bo jest 3 godzina i mam zostawić ten komputer i iść spać.
Kiedyś dokładnie to samo robiła moja matka.
No #!$%@? krąg życia po prostu xD

  • 79
  • Odpowiedz
@Aux_: jeżeli zaletą "posiadania" kobiety jest wg Ciebie tylko seks to współczuję i życzę miłego dalszego walenia konia xD bo podejrzewam że jakieś fbw, ons bądź fajna relacja to co najwyżej elementy w kręgach Twoich fantazji, bo facet który jest kumaty i przy okazji seks i kontakty z kobietami są dla niego codziennością to nigdy by tak nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kobiety to
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz Ooo jakie to jest #!$%@?ące. Trzymasz sobie spokojnie rzeczy na swoim miejscu i nagle jebs, nie ma. I co miesiąc w innej szafce, pudełku itp. Ostatnio powiedziałem różowej, że jeśli znów tak zacznie robić, to ja jej rzeczy też poprzerzucam #!$%@? wie gdzie i od tej pory mam spokój z tym.
  • Odpowiedz
@Raum: jak rozwiązywać problemy w małżeństwie:
1. masz dzieci - pewnie chodzi jej o to, żebyś jutro z rana je ogarnął a tak to będziesz dogorywał w trybie zombie
2. nie masz dzieci - pewnie chodzi jej o to, żebyś jutro wstał i nie spóźnił się znów do roboty
3. nie masz roboty - pewnie chodzi jej o to, że nie masz roboty, i może byś poszukał.
4. może ją obudziłeś hałasem kompa? Pewnie masz jakiś wentylator z Boeinga? Albo klikającą myszkę? Albo monitor milijon lumenów wali jej na ścianę?
5. może się staczasz, i niespanie w nocy ci
  • Odpowiedz