Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirko, pomóżcie pls
zamówiłem w zeszły wtorek koło 22-23 drukarkę #ender3 z oficjalnego sklepu na #aliexpress . Tak wygląda #tracking w apce, natomiast oficjalna strona #dhl nie wyszukuje nawet przesyłki. 4px de dhl first european zone delivery i 17 track (odnośniki do zewnętrznych stron do trackowania) ładnie działają. mogę spodziewać się paczuchy jutro?
stefanbombowiec - Mirko, pomóżcie pls
zamówiłem w zeszły wtorek koło 22-23 drukarkę #...

źródło: comment_IQzF3dR1lf5i7scCq9NWWXhCdGsFi6pB.jpg

Pobierz
  • 8
@stefanbombowiec: Ja zamawiałem Endera 3 cztery tygodnie temu, paczka szła z niemieckiego magazynu, do tej pory nie dotarła do Polski (nie było jej w polskim śledzeniu). W kółko krążyła między dwoma niemieckimi oddziałami DHL. Złożyłem reklamację i czekam, mają 60 dni na rozpatrzenie. W międzyczasie zamówiłem drugą sztukę u innego dostawcy. Daj znać jak to się u Ciebie skończy.
Nie traćmy nadziei ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Szkoda tylko, że nie można się w żaden sposób skontaktować z DHL. Formularz kontaktowy na niemieckiej stronie nie działa, bo przekierowuje na polski serwer a tam nie ma numeru śledzenia jeszcze w bazie. Podobnie z kontaktem telefonicznym, przerywa połączenie po próbie podania numerów. Reklamację złożyłem dzięki uprzejmości sprzedawcy, bo tylko on może to zrobić znając numer zlecenia.
Druga sztuka Ender 3 zamówiona 5-11 dzisiaj 7-11 dotarła z Niemiec. Pierwsza drukarka zamówiona cztery tygodnie temu dalej błądzi. Status na stronie DHL od dwóch tygodni bez zmian.