Wpis z mikrobloga

Ukraińskie bingo, edycja jesień 2019 3! W dzisiejszym wysrywie z ukraińskich bezdroży padło 20 HASEŁ I SZEŚCIOKROTNE BINGO! Wyniki:
BŁĄD TECHNICZNY: O ja pier... na dzień dobry, każdy kto ogląda wysryw na słuchawkach mógł się poczuć jak na torturach w Guantanamo. Dźwięk #!$%@? przez wiatr niczym Goro przez Johnnego Cage'a w pierwszym Mortal Kombat.

0:16 CO ZA PRZEBITKA! A te ostre brzmienia, wspaniale kontrastujące z monotonnym ruchem drona. I to przejście DO KOKPITU SAMOCHODU wraz ze zmianą brzmienia! Nie no, szacun, widać że nad zmontowaniem tego siedział dobre 7 minut.

1:55 ŻŻP ale współczuję Przemowi. Debatują nad tym, że Przemo nie wie doką prowadzi obrana przez nich droga. Po czym wtrąca się #kieleckiulaniec , cały na pomarańczowo:
-No wydaje mi się że prowadzi do tego...- Przemo aż się obrócił, skupiając uwagę na bebzunie, niejako licząc na konstruktywną opinię-... pociągu ze złotem.
Przemysław wtedy porzucił wszelką nadzieję XD

PROBLEMY JĘZYKOWE: TUTEJ; DZISIEJ

COMBO! ZŁOTE RADY 3:58 "Przemysław, może otwórz machę, zobaczymy jak tam z tym płynem chłodniczym, nie? [MEGA ODBICIE] I idzie w ruch dron. TAKA SYTUACJA." #!$%@?, jakby ten nieprzydatny, 106-kilowy balast sam nie mógł otworzyć tej zasranej maski i sprawdzić.

COMBO! 4:50 czas na TYPOWE POTRAWY ulanego szefa kuchni. Na obiad KONSERWA, trochę pieczywa i BORJOMI do popicia.

CHLANIE 5:24 wiadomo, jedzenie mogłoby się nie przyjąć, gdyby #ussponton go nie zapił. tym razem robionym likierem.

5:33 o kurnia, nowe nalepki na samochód- MACMACMAC

5:52 JA PIERDYKAM, kolejna wyprawa samolotami na Kamczatkę.

CIEMNOŚĆ, WIDZĘ CIEMNOŚĆ 7:15 po dialogu domyślam się że bebzun chciał pokazać stan szyn, leżących obok torowiska. Ale mogę się tylko domyślać, bo jedyne co widać to ciemne bloki.

COMBO! 8:30 dobra, pojeździli, czas się NAŻREĆ i nachlać. DON ARMARIO zaczyna trash-talk polegający na omówieniu tego, co żona kolegi ma na talerzu. I to zarówno rano, jak i wieczorem. Ten to wie jak zagadać XD

9:23 kolejny bek. W końcu #106kg po jedzeniu wchodzi po schodach

PODNIETA INNĄ FURĄ 11:23 gubernator podnieca się tym, jak to Nissan na januszowych blachach potrafi dymić. Przy okazji CEBULA chwali się, że dostał wspomagacze, żeby się lepiej czuć po ekscesach. Dlaczego cebula? Ta niebieska pigułka to potas. Czyli Marcin Musiał musiał się najbardziej #!$%@?ć, i ciągnęło go na rzyganie.

12:20 SUPER POMOC SZAFY. Każdy ogarnia swoją furę, albo pomaga w ogarnianiu samochodu kolegi, a on NAGRYWA przebitki.
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_oufcRdJutWNxFcu2eem0QhaNmv7lHljD.jpg
  • 5