Wpis z mikrobloga

Próby zrównywania #marszniedpodleglosci z tęczowymi cyrkami objazdowymi zwanymi dla niepoznaki #marszrownosci tylko potwierdzają słowa ŚP profesora Wolniewicza załączone poniżej.

Bo wicie rozumicie- tu som autobusy i tam som autobusy, czego prawaku nie rozumisz?


@ImInLoveWithTheCoco: też uważam że to porównywanie jest bardzo krzywdzące. Na marszu równości nikt nie chce nikogo bić i nie promuje się nienawiści do swoich rodaków którzy inaczej myślą tylko tolerancję.
  • Odpowiedz
1 psychoprawico nie zesraj się- bodajże cyrk objazdowy w Płocku


@ImInLoveWithTheCoco: jeśli to jest to słynne "chcenie kogoś bić i nienawiść do rodaków" to mam wrażenie, że konserwy z wykopu stają się tym z czym tak bardzo walczyli z "lewactwem" xD
bo tak jak lewica widziała wcześniej wszędzie obrażanie gejów/lesbijek czy całej społeczności LGBT, tak teraz konserwy widzą wszędzie atak na nich i ich przekonania xD

nie zesraj się
  • Odpowiedz
@TurboDynamo wyszstko fajnie pięknie, ale z jednym się nie zgodzę. Nie promuje się tolerancji a akceptację. Jaka jest różnica? Tolerować kogoś to znaczy nie zgadzać się z nim, ale pozwalać mu żyć obok siebie, a akceptowanie wymaga od osób tolerujących (i nie tolerujących) zrównania praw mniejszości nietolerowanych. I wyobraź sobie - większość Polaków to konserwy i katole, a tu nagle jakaś mniejszość, której nie akceptują chce mieć takie prawa jak oni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TwojStaryToKorniszon: @ImInLoveWithTheCoco: ojej, naśmiewają się z religii, która ma w swojej świętej księdze nakazy mordowania za czyny homoseksualne i która w poprzednich wiekach je realizowała. Naprawdę jest mi tak przykro... gdzie mogę wysłać pieniądze na leczenie waszych urażonych uczuć?

Naśmiewanie =/= nawoływanie do nienawiści
  • Odpowiedz