Wpis z mikrobloga

@korona73: no to też zależy w sumie czy grasz aby coś wbijać, czy grasz dla fun'u. Ja w ten weekend wbiłem gold 2 wypijając w trakcie 0,7 łyskacza i mając w obronie Gomeza i Rudigera ¯\_(ツ)_/¯
@BooB: no ja też G2 i oddałem 4 ostatnie mecze i bardzo pozytywnie grało. Na pewno taki Pique jak wpada w kolesia to czujesz, że to taran. Oczywiście mówimy o grze bez delayu, którą "czujesz". Po 0,7 to ja bym silvera nie wbił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korona73: to jeśli grasz dla przyjemności to zdecydowanie polecam -> nie pytać nikogo tylko samemu testować karty, bo to co mnie zawsze śmieszy, jak ludzie wypowiadają się na temat kart nigdy nimi nie grając, a tylko dlatego że jakiś "pros" na streamie powiedział że ta karta jest op :P
@BooB: no wiadomka, dlatego Rashfordem miałem ponad 150 meczów, a Bale u mnie będzie miał pomnik, bo co strzał to pajęczynka. Np. taki Salah i Griezman mi nie podchodzą, każdy ma inny styl gry i swoje strefy na boisku z których potrafi uderzyć, Jednak docelowo chcemy pograć tymi najlepszymi w grze lub ulubionymi w prawdziwej piłce :)
@korona73: dokładnie, pomimo że sam nie grałem Lengletem to właśnie widzę że wszyscy nim się bardzo zachwycają, sam sporo grałem i gram Laporte bo właśnie ma perfekt linka z if Digne, ale patrząc na porównanie statystyk "na papierze" to Laporte prócz tego że ma gorszy pace to praktycznie ma wszystkie inne statystyki na +, zwłaszcza te w defensywie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli faktycznie Lenglet jest dużo