Wpis z mikrobloga

@Kempes: chodzi mi o to, że zna się na prawie i prawie podatkowym, chodziłem do niej na zajęcia, były ciekawe, na pewno wiedzy jej nie brakuje. A co do decyzji politycznych to nie wiem, ale ona się lubiła z każdą opcją ;) btw. kto miał czynność z Modzelem ten wie jaki jest, lepiej się do niego nie przyznawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes baba co działa bez myślenia ma iść gdzieś, gdzie w teorii myśli się tygodniami nad sprawą.

No ale TK będzie orzekał w 2 minuty teraz
  • Odpowiedz
@Kempes: niezależnie od tego co uważają wykopki:

Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – polska prawnik specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego, nauczycielka akademicka, doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2007–2011 sędzia Trybunału Stanu, poseł na Sejm VII i VIII kadencji, członek Krajowej Rady Sądownictwa w okresie Sejmu VII i VIII kadencji.

Także ten...
  • Odpowiedz
@gregdostres doktorat wydany w 1986 roku (czyli PRL) jest nagle ok dla partii ktora podważa wszystko co bylo wydane w PRL? (I jednoczesnie robi PRL 2.0).

Niezłą gimnastykę muszą robic wykopowi obrońcy PISu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gregdostres: wieloletni poseł z ramienia PIS znany z największego wyszczekania ma być obiektywny i bezstronny? Przecież to kpina i rzucenie szmatą w pysk wszystkim tym, którzy uwierzyli w reformy PiS które rzekomo miały odpolitycznic wymiar sprawiedliwości. A tak poza tym to w TS zasiadają też politycy, którzy wcale nic z prawem nie muszą mieć wspólnego.
@ShineLow: ten komuch nie ma żadnego dorobku w prawie konstytucyjnym a ostatnie lata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gregdostres: Giertych wrócił do wolnego zawodu, gdzie jego wiedza jest weryfikowana przez wolny rynek. Gdyby był dupowaty to nie miałby klientów. To jest zupełnie inna sytuacja i powoływanie w takim kontekście Giertycha jest wręcz śmieszne.
  • Odpowiedz