Wpis z mikrobloga

W 2012 roku za nie dałem prawie £70, a teraz kosztuje: £249.


@masqar: a wziąłeś pod uwagę, że ten zestaw jest z roku 2010 (https://brickset.com/sets/7938-1/Passenger-Train) (długość życia większości nowych zestawów to 1.5-3 lata)? Z tego co widzę, to wycofali go 25 czerwca 2014 roku.

W chwili obecnej kosztuje 250, ale na pewno nie sprzedaje go TLG, tylko jakis zwykły handlarz/kowalski, który chce teraz zarobić na starym zestawie.

Nie rozumiem też,
  • Odpowiedz
Nie rozumiem też, czemu się chwalisz, że kupujesz od złodzieja - zamiast zamknąć dzioba i nie robić wiochy, to chwalisz się tym w necie i jeszcze odnoszę wrażenie, że jesteś z tego dumny


@damw: Dałbym 50 plusów, ale mogę tylko jednego :)
@masqar LEGO w tym momencie ma wywalone na ten zestaw, bo już go nie produkują od 5 lat.
  • Odpowiedz
Już mam kilka podróbek i różnica w jakości zerowa, z tym, że wysyłają bez pudełek...


@masqar: skoro różnica zerowa to czemu kupujesz podróbki zamiast oryginały jakiejś konkurencji?
  • Odpowiedz
@masqar: też kupiłem tylko 2 zestawy do sprawdzenia i różnice w jakości występują nie tylko pomiędzy lego, a podróbą, a dodatkowo pomiędzy elementami na poziomie zestawu. Albo to się nie trzyma kupy albo nie da się rozłączyć, ludziki to tragedia, elementy technic katastrofa.
Poszukaj chińskich autorskich projektów i to kupuj to zobaczysz, że nawet nie wiadomo o co w nich chodzi.
  • Odpowiedz