Wpis z mikrobloga

Robiłem tam swój poprzedni samochód. Podjeli się trudnego wyzwania, zrobili dobrze rozrząd tylko dziwnym trafem po każdej wizycie u nich, mijało 2-3 miesiace i coś padało.
Miałem wyciek płynu chlodzacego, więc jako stały klient pojechałem i usłyszałem że jest uszelka pod głowica do roboty, a że to był silnik v6 to koszty mogą być grubo ponad 5k.
Zajechalem do znajomego mechanika, rozebrał, obejrzał, skrócił przewod przez który był wyciek i założył od
Ja mogę polecić Proworkshop. Kiedyś mieli zakład pod Lublinem teraz przenieśli się do miasta. Może nie robią najtaniej, ale znają się na rzeczy i na wszystko dają kwity ;)
@ondraszek: 2 warszataty mogę polecić.
Pierwszy jest na Abramowickiej 206 , mechanika pojazdowa Mirosław Dziubiński ( w google Ci wyskoczy). Doświadczony fachowiec, dobrze i solidnie wykonuje swoją pracę, uczciwa i rzetelna osoba. Ngdy mnie nie zawiódł i zajmuje się moim kolejnym autem więc śmiało polecam.
Drugi to Bursaki 19 , Autonaprawa Grzegorz Głaszewski. Tutaj już bardziej serwis niż jednoosobowy warsztat. Kiedyś robili mi sprzęgło na 2 masie w pokręconym samochodzie ,