Wpis z mikrobloga

@allegropl co wy zrobiliście? Zrobienie OLX z allegro to był skończony kretynizm.

Lista żali po zakupie dzisiaj w nocy:

-Brak szczegółowych maili po zakupie
-Brak integracji z inpost
-Adres wysyłki nie pobiera się automatycznie z profilu w apce
-W kupionych w allegro lokalnie nie ma informacji jaki jest adres dostawy, jedynie cana, koszt przesyłki forma przesyłki i status płatności
-paczkomaty smart są niedostępne od prywatnych sprzedawców więc chyba z niego zrezygnuję.
-cena dostawy do paczkomatu inpost wzrosla z 8,99pln do 15,00pln
-Oczywiście nie zapomnieliście podnieść (wyrównać) prowizji we wszystkich kategoriach do 10%
-prywatni mogą sprzedawać tylko w tym gównianym "alleOLX"
-mozna dodać pięć zdjęć ale nie da się ich powiększyć w apce

Chcecie zrobić drugie aliexpress lub amazon? To zróbcie nową stronę. Mam nadzieję że ktoś wreszcie wygryzie was z rynku. Już nie zadowolony klient
#allegro #allegrodlaczego #gorzkiezale
  • 24
  • Odpowiedz
@WaveCreator: w kategoriach które mnie interesują jest w drugą stronę, głównie osoby prywatne i sporo aukcji więc wszystko zależy. Głównym problemem jest to że już mają OLX do ogłoszeń lokalnych więc po kiego zarzynają allegro?
  • Odpowiedz
@wiewiorpl: na OLX nie da sie wystawic zdjec ktorych sami nie zrobilismy wiec nawet olx popsuli . OLX to nie jest portal dla normalnych prywatnych ofert tylko dla Janusza co chce sprzedac stare indywidulne gacie z dziura na dupie, bo tylko oni maja jego zdjecie!
  • Odpowiedz
@wiewiorpl jakbym się chciał pierdzielic z patusami to bym se tindera ściągnął. To allegro lokalne to tragedia dla mnie, 5 rzeczy na rok se sprzedawałem było git, a tera ani allegro ani olx bo patola.
  • Odpowiedz
@materacci: pewnie wiele, większość usług allegro jest dla firm
oczywiście ich wywalają pewnie, bo doszli do wniosku, że obsługa tego się nie opłaca
od prywatnej osoby inaczej działa prawo zwrotów, więcej oszustów itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiewiorpl: mam aukcje kończące się w przyszły poniedziałek tam, ciekawe czy dostanę potem adres zwycięzców.
Zrobiłem je w ramach testów i chyba się przerzucę na eBay. Usunęli auto podbijanie, więc teraz jak cena za przedmiot na aukcji wynosi np. 10 zł i rzucisz ofertą na 100 zł to kwota od razu podskakuje do 100, nie ma np. 11 zł i się samo podbija jak ktoś inny licytuje (°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MRacheron: nie, po prostu można ustawić jako darmowa i tyle, moje rzeczy nie są duże, a różnica w cenie spokojnie to pokryje i jeszcze trochę. Ale ja też jestem okazjonalnym sprzedającym, jak mi się elementy w kolekcji zdublują, czyli sprzedam coś raz na pół roku :)
  • Odpowiedz